;

Ansambli The Princes debüütplaat "Falling Stars"Пользователь  Kaur Garšnek проект в категории Музыка

Ansambel The Princes teeb progressiivsema kõlaga rock-muusikat, mis ei küsi vanusest, soost ega moevooludest. Kõik on kutsutud! Peame muusikas oluliseks nii emotsionaalset veenvust, professionaalseid käsitööoskusi kui laia silmaringi. Neid sihte oleme silmas pidanud ka oma debüütalbumi "Falling Stars" kirjutamisel ja kavandamisel. Album sisaldab 11 lugu (kokku ca 50 min), mis liiguvad eri žanrimõjutuste vahel – "polkast rokini", metalist country ja bluusini. Selle mitmekülgsuse seob tervikuks läbivalt teatraalne vokaal, toekas rütmigrupp ning eksperimenteeriv lähenemine muusikalistele struktuuridele ja seadetele. Ilmselt just nende joonte tõttu on meid vahel võrreldud bändidega nagu Queen, Dream Theater ja Beardfish – kuid oma kõrv on siiski kuningas. Muusika on elu ja elu ei seisa paigal.

Hea hooandja! Oleme kogu materjali üheskoos läbi analüüsinud, läbi proovinud, parimad lood välja selekteerinud, et lõpptulemus oleks võimalikult hea ja huvitav, ning enamik partiisid on juba sisse mängitud. Nüüd oleks vaja just Sinu huvi ja toetust, et viia materjal järgmistesse etappidesse – miksimisele, masterdamisele ja pressimisele. Planeerime albumi välja anda sügisel, ning siis tahame väljendada oma tänu Sulle vastava kingituse näol (mille toimetame Sulle Eesti piires kohale). Singliversioonid meie lugudest leiad allolevatelt linkidelt (albumil on lood uuesti arranžeeritud ja sisse mängitud).

Kui need puudutavad Sind, siis palun toeta meie muusikat!

 

The Princes on praegusel kujul kokku saanud 2013. aastal. Loomeüksusesse kuuluvad Edward Krimm (vokaal, klahvpillid), Valdur Viiklepp (basskitarr, taustavokaal), Jaagup Tormis (trummid, taustavokaal) ja Kaur Garšnek (kitarr). Ansambli liikmed on osalenud ka teistes projektides: Jaagup Tormis ansamblites Pedigree, Recycle Bin, Sinine ja Oslo Skyline; Edward Krimm sooloartistina; Valdur Viiklepp ansamblis Hijacking Joe; Kaur Garšnek koosseisudes Kreatiivmootor ja Muschraum.

  • 100 поддержавших
  • 2599€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 29.Jun.2015

Related projects

Музыкальный аудиоальбом. Стихи с Афона читает Олеся Балакирева.

  • 69%собрано
  • 2405€поддержано
  • 19 дней осталось

Акустический сольный альбом Владимира Чердакова «Бесконечное кино»

  • 39%собрано
  • 1172€поддержано
  • 4 дней осталось