;

Artur Läätse vinüül Пользователь  Hugo Murutar проект в категории Музыка

 

MÜRK on kaks aastat tegutsenud alternatiiv-elektroonika ürituste sari, kus tutvustatakse rahvale klubikultuuri ja -muusikat. Nii palju, kui on erinevat muusikat on ka nende kirjeldamiseks erinevaid sõnu. Tihti on tegemist kergelt monotoonsete, müstiliste, kosmiliste ning industriaalsete rütmidega, mille saatel on võimalik mediteerides kõrgemale tasandile jõuda.

Antud hooandja projekt on üritusteseeria MÜRK kaaskorraldaja Artur Läätse muusika väljaandmiseks vinüülplaadi kujul. Selleks, et seda realiseerida on meil vaja Teie abi! Plaadile tuleb kaks Artur Läätse lugu ja üks Berliini muusiku Thomas Hessleri remix. Materjal on kahe viimase aasta jooksul purki pandud ja ootab väga vahale jõudmist! 

Kes on Artur Lääts?
Ta on vabakutseline muusik, kes elab ja töötab Tallinnas. DJ-na on ta esinenud aastast 2008 erinevates kohtades, nagu näiteks Leedu, Läti, Inglismaa, Poola ning loomulikult Eesti. Oma esimesed lood avaldas ta 2010. aastal artistinimega Glitchfxxx plaadifirma Contrast-r (Belgia) alt. Samuti plaadifirmade Electrax music ja Gynoid Audio (Austraalia) alt. 

Muuhulgas on ta seotud ka plaadifirmadega nagu näiteks Plastiq, Naked Lunch, Afrotek Records, Translucent, Ex-tracted records ja Darknet. Artur Läätse muusikat on mänginud ning oma mixides kasutanud ka sellised nimed nagu Joris Voorn, Thomas Hessler jpt. Artur on olnud seotud ka erinevate kunstiprojektidega, nt heliinstallatsioon Ats Parve näitusel Draakoni galeriis "Fixing the Silence" ning heliinstallatsioon Marta Stratskase näitusel "About Rooms" Vaal galeriis. Viimaseks tööks võib välja tuua kahetunnise helikujunduse Marta Stratskase näitusel "Punane Planeet" Hobusepea Galeriis.

Oleme väga tänulikud kui annate meile hoogu et jõuda kõrgemale tasandile!

Aitäh! 

Linke: 
https://soundcloud.com/arturlaats
http://mrk.ee

Kunstniku Marta Stratskase tööd:
http://martastratskas.com

Related projects

Аудиокнига Полины Черкасовой «Сказки великих рек»

  • 98%собрано
  • 3904€поддержано
  • 38 дней осталось

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 26%собрано
  • 1321€поддержано
  • 48 дней осталось

Выпуск альбома Александра Ивашкевича и Кристо Кяо

  • 85%собрано
  • 2985€поддержано
  • 10 дней осталось