;

Arvamusfestival 2014Пользователь  Arvamusfestival проект в категории Событие

Kutsume Sind toetama Eesti arvamuskultuuri arengut!

15.-16. augustil kohtuvad Paide ajaloolisel Vallimäel ärksad eestimaalased, kes soovivad sõna sekka öelda selles, milline võiks olla meie kõigi Eesti ja maailm. Loodame, et Arvamusfestivalist kujuneb iga-aastane sündmus.

Eesti arvamuskultuuri ja ühiskonna areng on meile väga oluline. Kui Sulle läheb korda, et kõlaks vaba ja vastutustundlik mõte, toeta Arvamusfestivali Hooandjas. Festivaliala ehitades soovime, et see oleks funktsionaalne ja hubane. Sinu panus aitab meil valmis seada Mäe- ja Orulava. Arvamusfestivali toetavad hooandjatega koos Avatud Eesti Fond, Paide linn, Järvamaa omavalitsused ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Vabas õhus ja õhkkonnas toimuv, järjekorras teine Arvamusfestival on kõigile osalejatele tasuta. Kahe päeva jooksul oled osa aruteludest – võid olla nii arvamuse avaldaja kui ka kuulaja rollis. Arvamusfestivalil osalevad vabaühendused, meediakanalid, ülikoolid, erakonnad, ettevõtjad, kultuuritegelased ja kõik kohale tulnud inimesed, kes sõna soovivad. Festivali lavadel kuuleme inspireerivaid arutelusid, kõigil on võimalus vahetada mõtteid ja koguda värskeid ideid. Kindlasti on see paik, kus tutvuda uute inimestega ja saada ideid ja innustust oma ettevõtmisteks. Arvamusfestivalile on oodatud igaüks – võta kaasa sõbrad, lapsed, lemmikloomad, kõigile on ruumi!

Täname kõiki hooandjaid just teile mõeldud kingitustega. Sul on võimalus saada endale näiteks Arvamusfestivali särk, mille on spetsiaalselt meile disaininud moelooja Reet Aus.

Hooandjate kingitused valmivad juuli alguses. Võtame sinuga ühendust, et leppida kokku, kuidas need Sinuni toimetada.

Lisateavet saad:
arvamusfestival.ee
facebook.com/arvamusfestival

Aitäh, hea hooandja!