;

Avanejate aastaraamat 2013Пользователь  Peatoimetaja проект в категории Печать

Selle aasta aprillikuus alustas tegevust portaal Avanejad, mis on tänaseks Eesti erinevatele maastikele kustumatuid jälgi jätnud! Sajad tuhanded fännid on avanenud lugedes kokk Malle Läsna nahktoitumisest, nõid Teiba-Ivari galaktilistest avastustest ja paljudest teistest kangelastest. Avasime ukse eestlaste sünesteetilisse maailma, pakkudes neile erinevate päevakajaliste uudiste mitmiktajumist. 
 
Avanejate autorid on peamiselt Anonüümused, kuid üks neist viskus avalikkuse ambrasuurile. Tema nimi on Markkus Tael, sõpradele Püha Markkus. Tema nime guugeldades leiad erinevates meediakanalites avaldatud vägagi avavaid uudiseid! Ülejäänud autoritest on teada vaid see, et tegu on ka varem raamatuid avaldanud kirjanikega ning nad teevad tänaseni kaasa erinevates suleseppade käitistes. 
 
Avanejate aasta on möödunud hämmastavate lugude ja tegemiste keskel. Nii mõndagi pole portaalis avaldatud ja nii mõnigi kirjutis vajab paberkandjal täiendusi ja lisalugusid. Nii olemegi jõudnud otsuseni, et detsembrikuus võiks ilmuda Avanejate Aastaraamat 2013„Selle kõrval oleks KaPo aastaraamat nagu tüdrukute udupiltide märkmik,“ ütles üks tuntud poliitik hirmuvärinaga hääles. Me oleme temaga sama meelt.
 
Mida raamat sisaldab? Tuleb üks ilus ja teemade järgi sätitud köide! Juba portaalis ilmunud kirjatöid täiendatakse ning oodata on hulganisti päris värskeid lugusid nii uutest kui juba tuntud kangelastest. Eksklusiivselt vaid kaante vahele maanduvad näiteks Teiba-Ivari põhjalik galaktiline uuring „Eesti Vabariigi eelmised elud“, Malle Läsna „Mardikahoroskoop 2014“ ja nii edasi! Loomulikult paljastame kõige enam varjatud kodu- ja välismaiseid salasepitsusi ning anname tugevaid kannuseid paranormaalia hobusele!
 
Kirjanik Kerttu Rakke (Avanejate lugeja): „Tänu Avanejatele tean täpselt, kes minu tutvusringkonnast on reptiil või mustasilmne ning oskan isegi anda nõu oma vähemteadlikele sõpradele, kuidas nad peaksid oma elu elama.“
  • 18 поддержавших
  • 552€собрано от запланированных 3000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 20.Nov.2013