;

Avoid Dave teine kauamängiv "Up Against the Glass"Пользователь  Avoid Dave проект в категории Музыка

Avoid Dave on neljaliikmeline Eesti hübriid-elektrooniline ansambel. Teekond algas Dave'i tohutust armastusest ja usust muusika vastu. Tema loome on endaga kaasa haaranud järk­järgult ühtselt mõtlevaid inimesi, kes oma nõu ja jõuga on panustanud muusika arengusse. Kolme aasta jooksul on nad välja andnud ühe EP ja ühe täispika albumi, mis pälvis Eesti Muusikaauhindade galal parima elektroonilise albumi auhinna.

Avoid Dave:
Taavi Paomets – vokaal, kitarr, klahvpillid
Kristel Aaslaid – vokaal, klahvpillid
Martin Petermann – trummid
Joonas Mattias Sarapuu – klahvpillid

Bänd on järjepidevalt kirjutanud uut materjali, millega kuulajaid üllatada. Juba aasta peale eelmise albumi välja andmist on ansambel valmis oma värsket materjali jagama. Järjekorras teine kauamängiv on sellegipoolest esmakord esitleda midagi üheskoos. Neli liiget moodustavad terviku, mis ei ole varem Avoidi ajaloos helikandjale saanud. Et jätta kuulajatele ja ka vaatajatele veel sügavam mulje oleks tarvis teie abi kogu konseptsiooni realiseerimisel. Soovime luua midagi rohkemat kui ainult muusika teie kõrvadele.

Paraku ei ole ka muusikute jaoks tasuta lõunaid olemas. Tegemist on ainulaadse võimalusega saada endale verivärske album. Peale hooandja projekti lõppemist albumit endale soetada ei ole võimalik, sest esimene tiraaž plaate ei lähe poodisesse müüki, ega ka raadiote eetrisse. Ainult hooandjatel on võimalus see endale lisaks muudele kingitustele lunastada. Projekti tähtajaks oleme valinud hoolsa oiviku eeskujul 1. septembri. Pärast suvel aiatööde rügamist ei ole midagi kosutavamat kui lasta Avoidil oma kõrvu balsameerida ja astuda sügisesse uue elujõuga.

Plaadid valmivad septembris. Teiega võetakse isiklikult ühendust ja vastav auhind toimetatakse kätte. Tegemist on eritiraažiga ja kõik plaadid on signeeritud ning koos kleebisega.

Vahemikus 10.2016 ­ 10.2017 Avoid Dave Eesti pinnal kontserte ei anna. Uue helikandja ametlik väljaanne toimub teadmata ajal.

Rohkem Avoid Dave'i kohta:

www.facebook.com/avoiddave

www.soundcloud.com/avoiddave

www.instagram.com/avoiddave

Ülevaade plaadile tulevatest lugudest:

https://soundcloud.com/avoiddave/avoiddave-lp2-audioreel/s-KbYAq

  • 121 поддержавших
  • 3623€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Sep.2016

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 77%собрано
  • 3855€поддержано
  • 10 дней осталось