;

CD “Ambitious” – Vinlandi laulud inglise ja vene keelesПользователь  juhani.jaeger проект в категории Музыка

“Õhetama lööb su pale, tulen vaikselt lähemale,
sütitan su vaga vere liblikate mängudele”

“Liblikad”, Vinland

Vinland on ilusa muusika ansambel. "Need on lihtsad laulud lihtsatest asjadest ja inimlikest rõõmudest. On särasilmsed laulud ja mõttega laulud – eestimaised laulud, mis tekitavad valgusküllaselt helge tunde. Seal on igatsust kirkuse ja puhtuse järele, erksat ärkvel tunnetust, akustilist folki ja uljast popfolkrocki.”, kirjutas ajaleht Postimees debüütalbumi arvustuses.

Ansambli moodustavad laululooja Juhani Jaeger (vokaal, kitarr) ning pärimusmuusikud Ott Kaasik (kitarr, vokaal) ja Kristjan Priks (rütmipillid). Helisalvestistel teevad kaasa Triinu Taul (laul), Lauri Lüdimois (klahvpillid), Kaarel Liiv (bass) jt. Vinland on avaldanud kaks CD-d: “Vinland" (2005) ja “Päikeselaigumees" (2013).

Väiksemate ja suuremate koosseisudega on Vinland esinenud Tallinna Merepäevadel, Vanalinnapäevadel, Viru Folgil, Hiiu Folgil, Viljandi Pärimusmuusika Festivalil, Tartu Jazzclubis, VonKrahl'i baaris, Tartu Jaani kirikus ja mujal. Kontsertreisid on Vinlandi muusika viinud Kopenhaageni, Visby ja Vilniuse autorilaulufestivalidele, samuti Soome, Lätti ja Saksamaale.

Välismaine publik on ansamblit tervitanud huvi ja osavõtlikkusega. Sageli tuntakse huvi laulude sisu vastu ning avaldatakse lootust kuulda meie loomingut ka teistes keeltes.

Vinland loob oma laule Eesti keeles. Head sõbrad Stanislav Bulganin ja Andres Roots on aga andnud meie lauludele uue elu ja hingamise inglise ja venekeelsete tõlkeversioonide näol.

Hooandja projekti eesmärgiks on anda välja CD “Ambitious”, millel on esindatud Vinlandi looming inglise ja vene keeles. Album on suureks abiks meie loomingu tutvustamisel väliskontsertidel, raadiojaamades ja showcase-ülesastumistel. Toetus kasutatakse laulude uusversioonide salvestamiseks ning CD tirazheerimiseks ja levitamiseks. Headele toetajatele kuulub meie piiritu tänu ning mitmesugused meened ja hüved.

vinland.ee
facebook.com/vinlandmusic
reverbnation.com/vinlandestonia

  • 49 поддержавших
  • 3070€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 12.Oct.2015