;

Digiklaver Orissaare MuusikakooliПользователь  Martti Nõu проект в категории EV100

Head hooandjad!
 
Orissaare Muusikakoolil on viimastel aastatel väga hästi läinud. Oleme saanud uued remonditud ruumid õppetööks ja oleme aktiivselt projektidega uusi pille lastele hankinud. Aga et läheks veel paremini, siis soovime hankida muusikakoolile mitmekülgsete võimalustega digitaalse klaveri.
 
Muusikakoolis kasutaksid digitaalset klaverit:
lapsed klaveri õppimiseks
suuremad õpilased pop-jazz ansambli koosseisus
esinejad kontserdil kui esinemise kohas puudub akustiline klaver
 
Ostame digitaalse klaveri kohe kui oleme saanud piisavalt vahendeid. Meil on sobiv mudel välja valitud ja pill leiaks kohest igapäevast rakendust ning seda juba oodatakse pikisilmi.
 
Igale annetajale saadame annetuse eest kingituseks e-postiga mp3-formaadis audio tänukaardi, mille salvestame selle sama uue digitaalse klaveri ja lauljate abiga kohe kui pill on ostetud. Selgitusse tuleks lisada ka nimi kui see nimi erineb ülekande tegija nimest. Lisa annetust tehes panga ülekande selgituse kasti e-posti aadress, millele soovid saada audio tänukaarti. Loodame, et saame osta pilli juba detsembri jooksul ja tänukaardid saadaksime toetajatele jaanuaris.
 
Kui sul ei ole veel omanimelist laulu, siis toeta meie digitaalse klaveri ostmist ja saad tänuks vastu omanimelise lühikese laulujupi.
 
Orissaare Muusikakooli õpilased ja õpetajad