;

E Stuudio noortekoori ja Johan Randvere ühine plaat uue Eesti heliloomingugaПользователь  Uku Püttsepp проект в категории Музыка

Tere armas Hooandja!

E STuudio noortekoor annab tuleval aastal koos noore andeka pianisti Johan Randverega kaks kontserti. Ühe jaanuaris ning teise veebruaris, vastavalt Tallinnas ja Tartus. Kontserdil kanname ette põnevat uut Eesti heliloomingut, millest nii mõnigi teos veel helikandjal ei ole. Esitamisele tulevad teiste hulgas Pärt Uusbergi, Tõnu Kõrvitsa, Henri Kääriku (koori üks dirigente) ja Arvo Pärdi teosed. Kontsertidest tahame salvestada CD plaadi, mille tarvis Teie, kallid Hooandjad, poole pöördumegi!

E Stuudio Noortekoor loodi 2012. aasta septembris, kui edukas ja mitmeid konkursse võitnud E STuudio tütarlastekoor kutsus endaga koos laulma poisid.  Lühikese aja jooksul on antud mitmeid kontserte ning tutvustatud nii Eesti kui maailma koori- ja popmuusika paremikku. 

Koori repertuaari kuuluvad põhiliselt kaasaegsema klassikalise koorimuusika loojate Arvo Pärdi, Pärt Uusbergi, Eric Whitacre'i ja Ola Gjeilo teosed, kuid autorite valik on tegelikult tunduvalt laiem. Oleme andnud kontserte Ivo Linna, Tanel Padari ja Tarvo Valmiga, Kõrsikutega ning Ott Leplandiga. Juubelikontserdi peame koos Heini Vaikmaa ja X-Pandaga.

Meie suurimaks saavutuseks on 2014. aastal Iirimaal Corkis toimunud maailma mainekama rahvusvahelise koorikonkursi peaauhinna - Fleischmanni karika - võitmine. Lisaks plaadisalvestuskontsertidele näeb 2015 ette reisi USA-sse, et esineda New York’i Carnegie Halli pealaval. 

Johan Randvere sündis 1990. aastal Tallinnas. Ta alustas klaveriõpinguid seitsmeaastaselt Võru Muusikakoolis, jätkas õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis ning lõpetas aastal 2012 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia prof. Ivari Ilja juhendamisel. Nüüd õpib Johan Milaanos Giuseppe Verdi nimelises Conservatorios Valerio Premuroso klaveriklassis.  

Johan on teinud koostööd mitmete nimekate orkestritega, tuntumad neist ERSO, Läti Riiklik Sümfooniaorkester, Tallinna Kammerorkester, Vanemuise Sümfooniaorkester, Valgevene Raadio Sümfooniaorkester, dirigentideks Risto Joost, Paul Mägi, Tarmo Leinatamm jt. 

Johan Randvere on edukalt osalenud rahvusvahelistel ja vabariiklikel konkussidel, samuti osales ta telekonkursil "Klassikatähed 2013" ning valiti Pille Lille aasta nooreks muusikuks 2014. 

Toetust vajame korraliku helitehnika rentimiseks, lindistatud materjali digitaalseks töötlemiseks ning plaadi trükkimiseks. Auhinnaplaadid toimetame toetajateni postiga või veebis. Piletid saab kätte enne kontserdi algust kohapeal või soovi korral mõnel muul viisil. Ülejäänud kingid saabuvad vastavalt kokkuleppele. Kõiki toetajaid täname tänuavaldusega meie kodulehel ja CD plaadi ümbrisel.

Kuulamiseks:
 
Meie tegemistega saad end kurssi viia siit:

Hooga edasi!

 

  • 113 поддержавших
  • 2944€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 14.Dec.2014