;

Eesti el.ratastooli saalihokitajad Soome liiga poodiumi kohti vallutamaПользователь  Estonian Wolves проект в категории Спорт

Tere Hooandjad!

Eesti Elektriratastooli Saalihoki klubi on tänaseks tegutsenud juba 10 aastat. See pika nimetusega spordiala on tänapäeva Eestis ainuke järjepidevalt tegutsev meeskonnaspordiala, mida saavad harrastada vähese lihasjõuga liikumispuudega inimesed.

Me alustasime oma treeninguid 2004. aastal Pärnu Nooruse maja tantsusaalis, treeningvahenditeks kasutati esialgu  isiklikke elektriratastoole. Tänaseks oleme kolinud Tallinnasse Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse spordisaali ning muretsenud 11 mängutooli, mida on vastavalt võimalustele pidevalt täiendatud. Meie treeningud toimuvad iganädalaselt. Klubi ajaloo seniseks tippsündmuseks oli osalemine 2015. Aasta augustis GP Bulls turniiril Hollandis, kus saavutasime 14 meeskonna seas 8. koha.

Eelmisel hooajal avanes meil tänu Hooandjatele võimalus täita  unistus  võistelda Soome kõrgliigas, kus saavutasime 5 meeskonna seas 4 koha. Pronksist lahutas meid kõigest paar väravat. See hooaeg plaanimegi minna Soome kõrgliigas jahtima poodiumikohti. Selle unistuse täitmiseks vajamegi teie toetust.

Toetus ja selle kasutamine

Oleme ainuke omataoline meeskond Eestis siis ongi üheks väheseks toimuvate turniiride, millel  osalemiseks sinu toetust palumegi.

Soome liiga raames toimuvad turniirid järgnevatel aegadel ja kohtades:

1. 12.-13.11.2016 Tampere

2. 18.-19.03.2017 Vaasa,

3.6.-7.05.2017 Oulu

Kogu hooaja maksumuseks on 7000 eurot Hooandjate abi vajame 3000 euro kogumiseks, et katta kahel turniiril osalemisega seonduvad transpordi (invabussirent ja mängutoolide transport), majutus ja toitlustus kulud.


Teil on erakordne võimalus aidata kaasa Eesti ainsa elektriratastooli saalihoki klubi Soome kõrgliiga poodiumi vallutus plaanidele.

Ühendagem jõud ja aidakem! Iga väiksemgi toetus on abiks, et saaksime Soome kõrgliigas saavutada kõrgeid kohti ning seeläbi vääriliselt esindada Eesti riiki!

Video: Martin Korjus

Lisainfo:

Facebook: https://www.facebook.com/ertsaalihoki

Vaata videosid Estonian Wolves Youtube kanalist. 

Lisainfot selle spordi kohta saab ka nendest kahest artiklist:

http://www.ohtuleht.ee/706666/ratastool-ei-sega-lustimist-nii-et-kumm-vi...

http://memokraat.ee/2015/12/vestlus-vabadusest/

  • 105 поддержавших
  • 3130.75€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Mar.2017