;

Ekstreemrahvatants AmeerikasseПользователь  Kristjan Õunpuu проект в категории Питание

Ekstreemrahvatantsurühm Viisuke on rühm noori mehi, kes tegelevad teadaolevalt ainsana rahvatantsu põhisammude ja akrobaatiliste trikkide omavahelise põimimisega (nt. tuljak vs. saltod). Grupp alustas tegevusega 2010 aastal.

Sellel suvel, juba 11.augustil läheb meie 8-liikmeline rühm Ameerikasse tutvustama Eesti kultuuri just läbi selle sama ekstreemse rahvatantsu. Kuna tahame meie väikest Eestit ja oma tegemisi võimalikult paljudes paikades tutvustada ja reis kestab 30. augustini, siis lähebki Hooandja toetus suuresti kohapeal ööbimise ja transpordi katteks. USA-s on lisaks eelnevalt kokkulepitud esinemistele Eesti kogukondades New Yorkis, Atlantas, Lakewoodis ja Miamis plaanis ekspromptülesastumised rahvarohketel tänavatel. Ameerika avastamine on kindlasti motivatsiooniks meile endile, et seda asja ikka edasi teha ja samas ka kaasata läbi selle uusi noori meie grupiga ühinema. Huvi tekitamiseks teistes noortes meestes oleme planeerinud kokku panna ka videoblogi USA-s viibimise ajal ja seda tahame ka avalikusele esitada läbi televisiooni. See annab noortele võimaluse näha, et toreda hobi harrastamisega saab ka reisimas käia ja üha uusi inimesi oma hobisse kaasata.

Septembris toimuval tänukontserdil esitame hingestatult oma toetajatele põnevaid tantse. Lisaks saavad hooandjad ka ise jalga keerutada tanstumuusika saatel, mida mängib ette ansambel. Meie hooandjatele saadame kutsed tänukontserdile e-kirja teel, kus on märgitud kontserdi toimumise täpne aeg ja koht.

  • 67 поддержавших
  • 2203€собрано от запланированных 2200€

Успешный проект

Проект был поддержан 03.Aug.2015