;

Elektriline kastiratas - sõiduvahend eriliste laste koolileПользователь  Porkuni Kool проект в категории Образование

Head suure südamega hooandjad!

Kirjutame teile esimest korda.

Meil on üks unistus. Unistus soetada koolile elektriline kastiratas. Aga enne saame natuke paremini tuttavaks.

Kirjutame Porkuni Koolist, mis on põhikool erilistele lastele ja asub maaliliselt kaunis Porkuni külas, Lääne-Virumaal. Meie koolipere on kui üks suur aktiivne sipelgapere, kuhu kuulub pea 100 õpilast ja 70 töötajat.

Porkuni Kool kuulub rohelise kooli programmi võrgustikku ja meil on loodud 7 õpilasest ja 4 täiskasvanust moodustatud töörühm – rohelise kooli töörühm. Me oleme aktiivsed keskkonnasäästliku mõtteviisi propageerijad ja tegutsejad. Me oleme aasta jooksul jõudnud päris palju – korraldanud sõbralt sõbrale laatasid, päästnud konnasid, kogu kooliperega talguid korraldanud ja palju muud.
 


 

Iga aasta kevadel käivad meie kooli õpilased jalgrattamatkal, kus ööbitakse telkides ja kõik vajaminev võetakse kaasa. Paraku on nii, et nendele matkadele ei saa kaasa need lapsed, kel jalgrattaga sõitmine raskendatud või suisa võimatu. Nii tekkiski idee soetada koolile elektriline kastiratas, et ka need, kes kunagi rattasõitu kogenud ei ole, saaksid siiski osaleda.

Oleme koostamas projektitaotlust Keskkonnainvesteeringute Keskusele, kust on võimalik saada ratta soetamiseks osaline toetus. Ülejäänud summa kokkusaamiseks vajame aga heade hooandjate tuge.

Palun tule meile appi!

Porkuni Kooli väikesed ja suured

  • 141 поддержавших
  • 2785€собрано от запланированных 2675€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.Jun.2023