;

Festival "Hullunud Tartu / Crazy Tartu”Пользователь  Jaan Malin проект в категории Событие

HULLUNUD TARTU. Nojah, aga see pole kindlasti midagi hullu. Pigem vastupidi – niimoodi vabana võiks käia hoopis suurem osa meie elust. Nüüd aga see raha, see pagana raha. Polnud ka Eesti Kultuurkapitalil seda va krabisevat nii palju, et KÕIGILE meie soovidele vastu tulla.

Hooandja vahendusel te aitate, eks? Et Tartusse saaks esinema toodud Kaspar Jancis ja Kriminaalne Elevant. Et Silver Sepp saaks siinset muusikalist kujundust teha veelgi suurema rahu ja rõõmuga. Tahaks jätkata traditsiooni, et Hullunud Tartu lahutamatu osa on kunstinäitus. Autorid on valmis esinema, kuid kuidagi tuleb Tallinnast Tartusse tuua ülihuvitavate kunstnike Einar Vene, Lemming Nageli ja Einar Vene maalid. Emajõe Ateenas läheksid nende kõrvale Anna Hõbemäe ja Alar Tuule suurejoonelised tööd.

Ka plakat, bänner ja flaier tahavad kujundamist. Kunstnik selleks on olemas, muud mitte. Varasematel aastatel on kõigi kirjanike tasud maksnud Eesti Kirjanike Liit. Seekord aga ema seina sisse raha ei pannud ehk kulka vähendas toetust. Seetõttu tuleb teie käest küsida toetust, millega maksta Lõuna-Eesti kirjanikele (Contra, Krista Ojasaar, Tõnis Vilu, Erkki Luuk, Marko Kompus, Jan Rahman, Siim Lill, Luulur) esinemistasu.

Kogu krempel toimub 19.-21. novembril Tartus. Luuleprõmmu Euroopa Meistrivõistlused ehk European Poetry Slam Championship ja taaskordne festival “Hullunud Tartu / Crazy Tartu” toimuvad kohvik-restoranis Vilde ja selle Tervisekohvikus.

Kohtumiseni seal! Jälgige reklaami, mida katsume levitada erinevates kanalites.

http://tartuslam.ee/kava/

https://www.facebook.com/Hullunud-Tartu-Crazy-Tartu-325464304238263/

  • 34 поддержавших
  • 2021€собрано от запланированных 2010€

Успешный проект

Проект был поддержан 11.Nov.2015