;

First Priority debüütalbum „Time“Пользователь  First Priority проект в категории Музыка

First Priority on Eestis tegutsev rock bänd, kuhu kuuluvad Stanislav Saar (trummid), Marija Ivanova (vokaal), Tõnu Jaansoo (kitarr), Juri Ultshenko (kitarr) ja Antti Turmann (basskitarr). Oleme tegutsenud rohkem kui 4 aastat Tallinnas, kuid tugev hetkekoosseis sai aastaseks. Usk ning armastus oma loomingu ja muusika vastu on kindlasti võtmesõnad, miks bändi liikmed on motiveeritud ja entusiastlikud iga kell kokku tulema.

Muusikastiili iseloomustab kõige paremini sõnapaar "meloodiline rock". Ilusad meloodiad koos power-kitarridega või sümfoonilisel taustal hingematvad kitarrisoolod on need, mis tekitavad ikka ja jälle külmavärinaid. Lugusid oleme tänaseks loonud palju, mida ka aastaid lihvinud, ja nüüd soovime täide viia oma ammust unistust - anda välja esimene stuudioalbum!  

Äsja avaldasime oma esimese stuudiosingli "In War". Album nõuab aga kahjuks tibake rohkem vahendeid kui singel. Hooandja toetust saaksime kasutada albumi salvestamiseks, miksimiseks ja masterdamiseks stuudios. Kui teile meeldib meie looming ja soovite aidata sellel ka teie koju jõuda, siis siin on selleks hea võimalus. Omalt poolt pakume loomulikult ka midagi ägedat tänutäheks. Meened toimetame Teieni kas interneti, posti või muul kokkuleppelisel teel.

Aitäh ja sügav kummardus First Priority poolt!

Meie tegemiste ja loominguga saate tutvuda:

Soundcloudis:      https://soundcloud.com/first-priority-1

Reverbnationis:   https://www.reverbnation.com/firstpriority4

Facebookis:        https://www.facebook.com/FirstPriorityband/?fref=ts

 

  • 18 поддержавших
  • 484€собрано от запланированных 2000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 04.Jan.2017