;

Rõivabränd Flanketly teekond SinuniПользователь  Anette Rulli проект в категории Дизайн

Mul on siiralt hea meel, et oled oma tee minuni leidnud. Ma natukene tutvustan sulle projekti tagamaid ning pajatan ka endast, kes ma selline olen ja miks ma siin olen.
 

Kes ma olen?

Minu nimi on Anette ja ma olen 22- aastane. Päris noor, kuid mitte nii noor, et mul poleks kujunenud välja oma missioon ja teekond. Tänaseks olen ma jätnud selja taha pulmakorraldaja ameti, loovjuhi koha meelelahutuse agentuuris ning vabakutselise ajakirjaniku rolli, et teha seda, kus on minu süda. Minu süda on siin ning minu põhiliseks missiooniks elus on teiste abistamine ning iseenda areng, sest ma leian, et kui ma arendan iseend, siis arenevad ka kõik teised eluvaldkonnad.

Kes ma olen täna? Mul on väike ettevõte Flanketly, millega ma aitan kaasa taaskasutusele ning annan platvormi, kus noored tegijad saavad end teostada. Ma olen vabatahtlik organisatsioonis MTÜ Vanem Vend Vanem Õde, kus aitan kaasa olles kommunikatsioonijuht. Kommunikatsioonijuht, sest õpin Tallinna Majanduskoolis sotsiaalmeedia spetsialistiks. Ma olen munaraku doonor ning sellel kevadel annetasin ma 14 munarakku, et aidata peresid, kes omal käel seda teha ei suuda. Igapäevase leiva toob mulle lauale aga laborandi ametikoht. Ka minu päevas on 24h, kuid ma usun, et kui teed seda, mis Sind tõsiselt paelub, siis on ka 24h täiesti piisav, et oma unistusi püüda ja just sellepärast ma siin Sinu ees olengi.
 

Mis on Flanketly?

Flanketly on rõivabränd, mis hetkel teeb jakke taaskasutatud pleedidest, mille selga kaunistab mõne noore kunstniku looming ning täpselt see lause toobki Sinuni kaks Flanketly põhimissiooni. Need on taaskasutus ja noorte tegijate eneseteostuse võimalus.

Taaskasutusele aitame me kaasa nii, et igaüks kellel majapidamises mõni pleed enam kasutust ei leia saab selle tuua meile, millest me teeme jakikese. Meie suureks rõõmuks oleme teinud koostööd ka firmadega, kes on laoseisu täienemisele tublisti kaasa aidanud. Muidugi on osad kliendid tulnud ka enda pleedidega ning palunud neist jakke teha, mis on täiesti aktsepteeritav ja tehtav. Pleedid, millest me hetkel jakke ei tee lähevad meie laoseisu, mis on võimalik kodulehel jälgida ning kust saab ka endale meelepärase jaki kokku panna. Me pakume nii valmis toodangut kui ka võimalust endale täiesti omanäoline jakk kokku panna. Õmblejateks kasutame me samuti noori tegijaid, kellel küll pole nii palju kogemusi, kuid see eest silmis on sära ning nad on täis teotahet.

Hetkel on meie platvormi kasutamas kolm noort kunstniku, kes on meieni toonud lausa 18 erinevat kollektsiooni ning pea 200 pilti. Nende piltide seast saab valida endale sobiva ka jakikese peale. Meie eesmärk on iga jakike teha täiesti omanäoline ning absoluutselt iga jakk on omamoodi eriline. Me aitame kliendil väljendada ja panna proovile oma loovus ning lasta teha täiesti omanäoline jakk, sest täpselt nii palju kui on inimesi on ka erinevaid ideid. Ma julgustan laskma iga ühel oma muusikal heliseda, sest täpselt Sinu hääl ongi siit maailmast veel puudu.
 


 

Kuidas Sina saad mind aidata ning mis Sa vastu saad?

Täna ma olen silmitsi olukorraga, kus on tööd ning tahet meeletult, kuid pole kohta, kus ma saaksin kliente vastu võtta, õmblejatele töökeskkonda pakkuda ning pakkuda võimalust meie toodetega tutvuma tulla. Siit kooruski idee luua oma ateljee. Ma tahan luua atlejee/koja, kus toimub lisaks jakkide tootmisele ja proovimisele vahetevahel mõni huvitav töötuba, mõtteõhtu jne. Ma tahan anda võimaluse igal ühel olla osa meist, olla osa Flanketlyst.

See pole lihtsalt riidebränd, siin taga on paljude inimeste unistused, mõtted, loovus, eneseteostus, aga samamoodi tugi, motivatsioon. Selleks kõigeks vajame me enda pesa, kus ma saaksin seda kõike pakkuda ka Sulle. John C. Maxwell on öelnud "Mina hoolitsen enda eest Sinu jaoks, kui Sina hoolitsed enda eest minu jaoks". See on mentaliteet, mida mina jälgin. Muidugi oleme toetajatele valmis pannud ka magusad preemiad ja kõige siiramad kiidusõnad.
 

Millal ateljee valmib?

Ma tahaksin öelda, et nii ruttu, kui võimalik. Mul on detsembriks palju mõtteid, sest jõulud on imede aeg ja ma usun, et ka seda ime võiksime me juba jõulude ajal kogeda. Kui jõuludeks päris valmis ei saa, siis protsess kindlasti käib, kus kõik kes soovivad saavad meid aidata. Kuid hiljemalt sõbrapäeval kohtume me soovijatega kindlasti.
 

Lõppsõna

Ma tahaksin Sind tänada, et oled täna siin ja jõudsid mu teksti lõpuni lugeda. Ma tahan tänada kõiki toetajaid. Mis ma muud ikka oskan kosta, kui et kohtume ateljees, sest unistused on täitumiseks, eks?

Meie tegemistest blogipostiuste näol ning tehtud töid saad piiluda SIIN.

Samuti oleme olemas Instagramis ning Facebookis.

Sinu Flanketly perekond

  • 12 поддержавших
  • 235€собрано от запланированных 6500€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 13.Sep.2021