;

Fotokonkurss “Kus on teine pool?”Пользователь  Mittetulundusühing Do Good проект в категории Изобразительное искусство

Hea Hooandja, tule anna hoog sisse meie projektile!
 
Meie teame, et maailmas on palju asju puudu. Võibolla oled sinagi neid märganud. Soovist leida üles võimalikult palju murekohti meie ümber, oleme ellu kutsumas fotokonkurssi, aga üksinda jõust jääb puudu. Tule aita meie projektile hoog sisse lükata! 
 
MTÜ Do Good korraldab 1.-30. septembril 2014   heategevusliku fotokonkursi “Kus on teine pool?”Soovime, et inimesed paneksid tähele, mis on meie ümber puudu, pildistaksid selle üles ja joonistaksid täiuslikuks näiteks nii:
 
Fotokonkursile oleme kaasanud pilte meisterdama ka tuntud inimesi, kelle tööd koos võidutöödega pannakse üles Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskusesse ja hiljem müüakse heategevulikul oksjonil. Kogutud tulu läheb turvakodude, lastekodude, lasterikaste perede liidu, puuetega noorte keskuste jt poolt MTÜ-le saabunud abipalvete operatiivsemaks lahendamiseks.
 
Ühe konkursil esile tulnud probleemi võtame omale järgmise projektiga lahedada!
 
Fotokonkurss on üks osa suurest projektist, mille raames korraldame kooliasjade kogumiskampaania sügisel ning lastekodude, turvakodude, lasterikaste ja vähekindlustatud perede ning puuetega lastele ja noortele 18. septembril „Paljajalu päeva“.
 
Kogu projekti eelarve on ligi 10 000 eurot ja Hooandjate toel soovime koguda puudujääva summa fotokonkursi läbi viimiseks ja näituse korraldamiseks. Kui raha koguneb soovitust rohkem, saame lisaks pakkuda suuremale hulgale lastele võimalust osaleda Paljajalu Päeva üritustel. Projekt on suure eelarvega, kuid kirjutame usinalt projektile rahastamistaotlusi ja oleme teinud paljude ettevõtete ja eraisikutega kokkuleppeid, kes meie projektis tasuta kaasa löövad (vt infot meie kodulehelt Facebookis).
 
Auhinnad saab kätte Tallinnast Madara tn-lt või Luite asumist ning Peetrikülast. Kaugemal asuvad Hooandjad saavad oma kingi kätte postiga (v.a konditsioneeri täitmine ja tort).
 
Paljajalu Päeval saavad 400 last ja noort veeta tasuta toreda päeva, omandada ettekujutust ja kogemust mõnest tööst läbi töötubade või saada hobitarbeks oskusi mõnelt õpetajalt. Oleme sõlminud  juba kokkulepped 15 partneriga. Päeva vajadus ja ürituste soovid selgusid koostöös neid lapsi ja noori koondavate organisatsioonide ja turvakodudega.
 
MTÜ Do Goodi meeskonnas on:
 
Kärt Kübarsepp on töötanud Tallinna Ettevõtlusametis üle 10a, korraldanud ettevõtluspäeva 5a ning teisi üritusi ettevõtjatele, töö kaotanud inimestele ja noortele (nt Kutselabor Teeviidal). Samuti on ta osalenud laste- ja noortesõbrsliku linna töögrupi töös. Bakalaureuse kraadi on Kärt omandanud TTÜ-s (ärikorraldus).
 
Laura Johanna Derkun on töötanud SA Tallinna Teaduspark TEHNOPOL ́is, kus viis läbi üritusi ja tegeles teenuste müügiga. Osutab väikeettevõtetele raamatupidamisteenust ning on asutanud oma ettevõtte. Omab kõrgharidust majandus-õiguses ning on läbinud kutse-kvalifikatsiooni eksami üritusturunduse alal USA ́s, Floridas.
 
Piilu meie tegemisi lähemalt Facebookist:
 
Kärt ja Laura
MTÜ Do Good