;

Eesti esimene veealuse fantaasia fotonäitus "Rahu"Пользователь  Pillery Teesalu проект в категории Кино и фотография

Ootamatutel põhjustel suleti Tallinnas Fahle galerii. Fotonäitus "Rahu" uus toimumiskoht on selgumisel. Teavitan kõiki toetajaid personaalselt, kui uus toimumiskoht on selgunud.
 Tere!

Minu nimi on Pillery Teesalu, olen Eestis tegutsev veealune portreefotograaf. Olen selle erialaga tegelenud kuus aastat ning nüüd tunnen, et on aeg teha järgmine samm, milleks on minu esimene isikunäitus ja ühtlasi ka Eesti esimene veealuse fantaasia fotonäitus. Seega siin ma olen, hooandja projektiga, et tuua teieni seni minu peas olnud mõtted ja visuaalid.
 
2017. aastal, olles siis Tartu Kõrgema Kunstikooli üliõpilane, tegin filmikursuse raames veealuse lühifilmi "Rahu", millest on nüüdseks välja kasvamas veealuse fantaasia fotoprojekt. 

Tunded, mida kogen vee all, saavad uue väärtuse fotode näol. Hõljudes kaaluta olekus, saab ka aeg uue tähenduse – see justkui seisab. Südametöö aeglustub ning mõtteisse tekivad ebamaised välgatused ja visuaalid. Oleksin nagu unenäos, mis on reaalne. Olen uppunud fantaasiamaailma, kuid püüan hoida kinni veepinnast, mis moodustab duaalsuse peegli. 

Näitusel eksponeerin vähemalt 10 suureformaadilist fantaasiafotot. Lisaks toon näitamisele ka, uhiuue visuaali saanud, lühifilmi "Rahu". Oma teostega pakun vaatajale võimaluse põgeneda argielust ja kogeda rahu.

Näituse "Rahu" avamine toimub 3. juulil Tallinnas, Fahle galeriis.

Palun toeta minu projekti ja aita kaasa Eesti esimesele veealusele fantaasiafoto näitusele. Hooandja toetuse abil tasutakse veealuste visuaalide loomise kulud, fotode trüki-ja viimistluskulud.

P.S. Kui Sa ei saa projekti toetada rahaliselt, siis loodan et leiad selle aja, et jagada minu ettevõtmist enda sotsiaalmeedias. Ka see annab hoogu juurde!

Kallis hooandja, aitäh Sulle!

Minu loominguga saab tutvuda siin:
Koduleht
Facebook
Instagram
 

  • 66 поддержавших
  • 2605.44€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 11.Jan.2021