;

Free Flow Studio ruumid koduks!Пользователь  Free Flow Studio проект в категории Гражданская инициатива

Aasta oli 2009, kui Koplis, Paavli tänaval hakkas sündima midagi ilusat. See oli hetk, mil algas Free Flow Studio lugu. Inspiratsiooni, lootust ning unistusi täis noored alustasid enda esimeste väikeste tantsugruppidega Kopli väikeses saalis. Huvi ja õpilaste arv kasvas, ühest tantsugrupist sai mitu ning juba oli vaja leida suuremad ruumid, et mahutada kõik pereliikmed ilusti ära. Tänaseks on stuudios tantsinud ligi 1000 indiviidi ning oleme jõudnud läbi mitme erineva koha siia, keset Tallinna südant, ning vajame abi, et muuta ka need ruumid selleks päris õigeks "koduks".
 


 

Free Flow Studiot iseloomustavad loovad ning unikaalsed õpilased, kelle jaoks stuudio on midagi enamat kui koht, kuhu tulla - oleme loonud keskkonna, mis on pingevaba ning kus tuntakse end aktsepteeritud kõigi liikmete poolt. Usume, et igaüks meist on eriline. Väärtustame väga individuaalsust, kuid samas ka ühtsust ja võrdsust ning naudingut tantsust ja muusikast.

Jagame oma õpilastele motivatsiooni, innustust, eneseväljenduse ja isikupärasuse otsinguid ning ühist rõõmu loomingulisest protsessist.
 


 

Üheks meie unistuseks on saada korda meie ruumid, et igaüks tunneks end siin turvaliselt ning hästi. Igapäevaselt toimuvad siin ligi 30 erineva tantsustiili tunnid, kuid stuudio on siiani natuke pooleli. Vajame Sinu toetust, et muuta need lihtsalt tavalised ruumid meie kõigi koduks.
 


Aitäh Sulle!

Meie tegemiste kohta saate lähemalt uurida:
www.freeflowstudio.eu
https://www.facebook.com/freeflowstudio/
https://www.instagram.com/freeflowstudio/
https://www.youtube.com/user/freeflowstuudio

"Usume, et tantsida, laulda ja näidelda suudavad kõik. Asja juures on kõige tähtsam kirg."

  • 48 поддержавших
  • 1006€собрано от запланированных 1000€

Успешный проект

Проект был поддержан 14.Jul.2019