;

Getriin MaailmameistrivõistlusteleПользователь  Riin Uusna проект в категории Спорт

Armas hooandja, 

mina olen Getriin. Minu hobiks on tantsimine, millega olen tegelenud viimased 5 ja pool aastat V.A.T Stuudios. Kõige enam meeldib mulle tantsida disco dance tantsustiili. Disco on rütmikas tantsustiil, kus on oluline tantsija paindlikkus, vastupidavus ja tehniline võimekus. Lisaks tantsimisele on väga oluline ka lavaline sarmikus ja sära. Iga tantsija kannab väga sädelevat ja värvikat disco kostüümi, kus tihtipeale kirevusel pole piire.

Minu esimene tantsuvõistlus toimus 2012.aastal. Sellest ajast peale olen osalnud erinevatel võistlustel nii Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Soomes ja Rootsis, kus olen saavutanud märkimisväärselt häid kohti. Möödunud veebruaril osalesin treeninglaagris Venemaal.

Minu treeningute eesmärgiks on osaleda iga- aastastel Euroopa- ja Maailmameistrivõistlustel, et saaksin ennast maksimaalselt proovile panna. Tiitlivõistlustele pääseb igast riigist kuni 10 parimat tantsijat, nii Norrast, Itaaliast kui ka Lõuna- Aafrika Vabariigist. Mulle on oluline võtta osa sel suvel toimuvast Maailmameistrivõistlusest Tšehhis, et saaksin näidata Eesti tantsijate taset, juurde hindamatu kogemuse ja energiat edasiarenemiseks. Tänu Teie toetusele saan ma katta sõidu kulusid. Olen äärmiselt tänulik iga hooandja eest.