;

Eesti I Hingamislaulupidu "Kas Sa armastad puhast õhku"Пользователь  Teadlik Hingamine проект в категории Событие

TERE!

Meie oleme hingamisterapeudid Heiki ja Tiia ning kutsume ellu täiesti uut iga-aastast traditsiooni - Hingamislaulupidu.

Hingamislaulupidu on sündmus, mis seob endas teadliku hingamise praktikad, pärimuskultuuri, muusika ja looduslähedase eluviisi.

Kutsume teid toetama uue kohtumispaiga loomist, mis annab võimaluse jagada tervist edendavaid teadmisi ning ühenduda ürgse looduse ja Eesti kultuurilooga!
 

MIS TOIMUB?

Eesti I Hingamislaulupidu "Kas Sa armastad puhast õhku?" leiab aset 20. augustil 2021 imekaunis Valgemetsa puhkekülas Põlvamaal.
 


 

Terve päeva jooksul on võimalik õppida Eesti parimate hingamistöö ekspertide käe all, osaleda mitmekesistes aruteludes ning tutvuda meie pärimuskultuuriga. Hingamislaulupidu on koguperesündmus, kus osalemiseks ei pea olema varasemat kogemust teadliku hingamise praktikatega. Viime läbi meistriklasse ja praktilisi õpitube, kust saab väärtuslikke näpunäiteid oma elukvaliteedi muutmiseks, toimub ühishingamine elava muusika saatel ja tervisetoodete laat väikeettevõtjatega nii Põlvamaalt kui üle Eesti.

Hingamislaulupeolt ei puudu muusika! Peaesinejaks on armastatud laulja Hedvig Hanson ning päeva jooksul astuvad üles hinnatud Eesti muusikud Triinu Taul, Rändaja, Lepaseree, Karolin Kõrre, Kadri Lepasson ning kauge külaline Eduardo Agni. Päev kulmineerub õhtuse ühishingamise ja -laulmisega, mis toob kõik osalejad kokku tähistama eestimaalaseks olemist osalt uuel ja teisalt meile kõigile armstatud moel.

Loe Hingamislaulupeost rohkem meie kodulehelt!
 

KUIDAS SAAD SINA AIDATA?

Selleks, et üheskoos turgutada oma tervist, luua ja tugevdada omavahelisi suhteid ning nautida oma rahvapärimust, vajame just Sinu toetust. Hooandjate abil saame õiglaselt tänada kõiki muusikuid ja esinejaid ning kindlustada seda, et Valgemetsas tunneksid kõik osalejad ennast turvaliselt ja hoitult. Tänutäheks saad hooandjana endale valida sümboolse kingituse ning soodustuse osalemaks Hingamislaulupeol.

Aitäh Sulle kaasloomise eest!

Kohtumiseni Hingamislaulupeol "Kas Sa armastad puhast õhku?" Valgemetsas juba 20. augustil 2021!

Heiki Tomson ja Tiia Lõoke

  • 6 поддержавших
  • 115€собрано от запланированных 9000€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 01.Jul.2021