;

Holger Marjamaa rahvusvahelise bändi plaadi lindistamine AmeerikasПользователь  Holger Marjamaa проект в категории Музыка

Olen Eesti päritolu jazzpianist, kes hetkel jagab enda elu Eesti ja New Yorgi vahel. Muusikuteed alustasin Tallinna Muusikakeskkoolis klassikalise klaveri erialal, millele järgnesid õpingud Eesti Muusika– ja Teatriakadeemias, Sibeliuse akadeemias ning 2015. aastal New Yorgi Manhattan School of Music magistriõppes jazzklaveri suunal. Hetkel esinen palju nii Euroopas kui ka Ameerika Ühendriikides. 2018. aastal pääsesin konkursi kaudu mängima Lee Ritenour'i bändi, tänu millele esinesin Šveitsis (St. Moritz Jazz Festival), tulevad kontserdid Jaapani kuulsas jazzklubis Blue Note Tokyo, Los Angeles Namm Show’l 2019 ning novembri lõpus mitmetel kontsertidel New Yorgis ja Bostonis. Lisaks sellele ootavad sügisel ees kontserdid Benny Benack III grupiga New Yorgis, kus esinen 5 õhtut järjest Lincoln Centre Dizzy's Club’is ning Smallsi jazzklubis. Samuti valiti mind Thelonious Monk rahvusvahelisele jazzpianistide konkurssile.
 


 

Olles viimastel aastatel palju New Yorgis viibinud, tunnen ja näen, kuidas Eesti on mulle üha kallimaks saanud. Mul on väga hea meel, et tänu õpingutele Manhattanis olen saanud kutsuda Eestisse oma ala tippmuusikuid ning seekaudu ka Eestit ja siin toimuvat tutvustanud. Seda plaanin ka edaspidi teha ning enda tegemiste ja tutvuste kaudu rikastada Eesti jazzi.

Aastate jooksul on tekkinud palju materjali ja tutvusi, et lindistada enda jazz trioga plaat. Lindistamine toimuks 2018. aasta oktoobrikuu alguses Baltimore’is Maryland’is. Plaadil soovin esitada nii omaloomingut kui ka enda arranžeeringuid jazz-standarditest ning gospellugudest. Mul on suur au, et plaadil teevad kaasa tänapäeva silmapaistvamad Ameerika muusikud – trummidel Lee Pearson (lavapartneriteks on olnud muuhulgas Sting, Snoop Dogg, Roy Ayers, Kenny Barron ja Chris Botti) ning kontrabassil Raviv Markowitz (Eldar). Külalisartistidena teevad kaasa ka Chad Lefkowit-Brown (saksofon), Benny Benack III (trompet) ning Micah Smith (vokaal).

Plaadi valmimiseks on hetkel puudu täpselt pool summast. Siinkohal vajangi teie, kallite hooandjate, abi! Anna mulle hoogu, et see ilus unistus teoks saaks!

Hoia minu tegemistel silm peal!
 

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=iyLAyEbNNDM
https://www.youtube.com/watch?v=5nSse_kBcfE
https://www.youtube.com/watch?v=sqcGDQttX9c

Facebook: https://www.facebook.com/hmarjamaa
 

  • 108 поддержавших
  • 7510.55€собрано от запланированных 7232€

Успешный проект

Проект был поддержан 23.Sep.2018