;

Tidi debüütalbumi "Hommikpäevõhtuöö" väljaandmineПользователь  Karoliine-Lisette Kõiv проект в категории Музыка

Tere, hea hooandja!

Mina olen Karoliine-Lisette Kõiv, esinejanimega Tidi, ja see on minu bänd. Olen muusik, kes on õppinud pärimusmuusikat Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis ja täiendan ennast nüüd Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias rütmimuusika osakonnas. Olen kirjutanud omaloomingut juba mitmeid aastaid ning olen nüüd lõpuks leidnud need inimesed, kellega oma muusika ka kõlama panna just nii nagu see minu peas kostub!

Nüüd ongi kätte jõudnud pärast aastaid ootamist ja unistamist see hetk, kus olen valmis saamas oma enda esimest autorilauludega plaati. Plaadile tuleb kaheksa laulu, mille muusika ja sõnad olen kirjutanud ise, kuid kahes laulus kasutanud ka eesti luuletajate Hando Runneli ja Marie Underi sõnu. Žanriliselt liigitame end progressiivseteks indiemuusikuteks ning meie bändis kõlavad pillid nagu viiul, akustiline kitarr ja elektrikitarr, mitmehäälne laulmine, klaver, kontrabass, trummid ja igasugused krutskeid täis rütmipillid.

Toetust ja hoogu ongi meil vaja selleks, et katta albumi produktsioonikulud nagu miksimine ja masterdamine ja plaadi- ning vinüülitrükk, ning et korraldada üks äge plaadiesitluskontsertide tuur.

Minu jaoks on muusika sama mis hingamine ja ma soovin kõigest südamest maailmaga jagada neid laule ja viisijuppe, mis minu seest on välja kasvanud.

Siira tänuga
Tidi & bande.
 


 

Bändiliikmed on:
Vokaal, akust. kitarr, viiul – Karoliine-Lisette Kõiv
Vokaal, klaver – Elsa Nagel
Vokaal, viiul – Marta Külaots
Elektrikitarr – Kaur Tõnis Einasto
Kontrabass – Martin Kullamaa
Trummid ja perkussioon – Kristjan Tenso

Album salvestatakse Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia helistuudios ning plaati miksivad ja masterdavad Erki Paju ja Kaur Tõnis Einasto.

  • 132 поддержавших
  • 3290€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 12.Aug.2021