;

Eva Väljaotsa albumi "Hundinuiaõis" väljaandmine Пользователь  Eva Väljaots проект в категории Музыка

Olen Eva Väljaots, pärimusmuusik ja helilooja ning mängin traditsioonilisi kandleid. Mul on väga hea meel, et õige pea on ilmumas minu esimene sooloalbum. Seal kõlab minu loodud muusika, mille olen salvestanud oma erinevatel väikekanneldel. Väikekannel on kannelde perekonnas kõige iidsem ning olnud peamine pill ka minu muusikalisel teel ning õpingutes. Äsja lõpetasin pärimusmuusika ja väikekandle alal magistriõpingud Sibeliuse Akadeemias Soomes.

Albumil mängin 7-15 keelseid väikekandleid ning veidi ka kandlele sarnast, ent poognaga mängitavat hiiu kannelt. Minu muusikas on palju improvisatsiooni ja hetkeloomingut. Väärtustan väga kõla kvaliteeti ning helide võimet luua erinevaid atmosfääre. Plaadile olen kokku kogunud parimad palad, mis seni minu kontsertidel neid väärtusi peegeldanud on.
 


 

Albumi nimi on "Hundinuiaõis * Bulrush Bloom". Olen olnud inspireeritud hundinuiade tugevusest, suurest kohanemisvõimest ja ilust. Lisaks sellele, et neil on võime puhastada vett erinevatest toksiinidest, võivad nad kasvada peaaegu igal pool maailmas, sealhulgas ka Õismäel, kus olen üles kasvanud ning millele pühendasin albumi esimese loo.

Olen albumi juurde loonud ka illustratsioonid, mis jutustavad visuaalselt loo ühest hundinuiaõiest, väikesest ja vaprast tegelasest, kes rändab ringi ümber maailma. Neid illustratsioone võib animeeritud kujul näha mõnel minu kontserdil ja nad ilmuvad trükituna CD juures olevas bukletis. 
 


Fotograaf: Jorma Airola
 


Fotograaf: Jorma Airola
 

Kingitused saadan Sulle postiga või kõige parema meelega annan võimaluse korral need üle isiklikult. Autasude puhul väärtusega 25 EUR ja enam saame pühenduste ja allkirjade osas eraldi kokku leppida.

Ootan kõiki hooandjaid ka kontsertidele "Kolme kandle tuuril" 13.-17.04.2022, kus saan teile samuti auhindu üle anda. Rohkem infot SIIN.

Albumi ilmumist on toetanud ka Eesti Pärimusmuusika Keskus ja Eesti Kultuurkapital.

Suur tänu Sulle, et toetad minu muusika ilmumist!

Facebook
Youtube 

  • 109 поддержавших
  • 2915€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Apr.2022

Related projects

The Hi-Flyin' Combo 7" виниловый EP-релиз

  • 36%собрано
  • 435€поддержано
  • 2 дней осталось

Съемки клипа “Тоска” группы Pale Alison

  • 101%собрано
  • 2015€поддержано
  • 37 дней осталось