;

Ivi Rausi sooloalbum “2+2 on 2”Пользователь  Ivi Rausi проект в категории Музыка

Juba 5-aastaselt oli minu suurimaks sooviks saada lauljaks. See unistus viis mind vanemate teadmata muusikakooli klaverit õppima. Kuna meie suguvõsas polnud teadaolevalt ühtegi muusikut, siis tekitas see loomulikult elevust. Aja möödudes leppisid nad teadmisega, et seda “veerevat kivi” ei peata enam miski. 
 
Tänaseks on seljataga mitmed õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning lisaks veel hulganisti põnevaid meistrikursuseid ja kontserte Euroopas (Hispaanias, Soomes, Hollandis, Küprosel, Saksamaal). Muusikalised kohtumised ja koostööprojektid koos erinevate muusikutega on rikastanud ja avardanud minu mõttemaailma ning nägemust muusikast. Need on julgustanud mind ajama oma rida isegi siis kui kõik seda ei mõista ☺.
 
 
Tänavu sügisel ilmub minu uus album “2+2 on 2”.
 
Kõik lood sellel plaadil kõlavad eesti keeles, sest see on mu emakeel. Siin on mu juured ja see on see keel, milles suudan oma mõtteid ja tundeid edastada kõige siiramalt.
 
Plaat on oma olemuselt helge, unistav, mänguline, ootamatu, mõtisklev, peeglisse vaatav. Laulud räägivad elust, olemisest, inimestest, loodusest, kõigest, mis puudutab ja mõjutab. 
 
Kui peaks seda albumit kuidagi stiililselt määratlema, siis see on ilmselt keeruline, sest siin kohtab kõike, mis mind muusikaliselt kõnetab. On mõnusat bossat, jazzilikku nostalgiat, prantsuse tantsulisust, kosmilisi hääleefekte, rokilikku ballaadi ja palju muud.
 
Albumi aitavad ellu äratada muusikud, kelledest osadega on ära söödud mitu puuda soola ja mõned on seevastu täitsa uued kohtumised. Plaadi peal teevad kaasa Jaak Lutsoja (akordion), Ann Kuut (tšello), Marek Talts (kitarr), Marti Tärn (kontrabass) ja Eno Kollom (trummid). 
 
 
Kui Sul nüüd tekkis soov seda plaati oma autos või mujal kuulata või Sa lihtsalt tunned, et tahad aidata uusi eestikeelseid lugusid taevasse lennutada, siis Sul on suurepärane võimalus seda teha läbi Hooandja portaali. Kogutav summa aitab anda plaadi muusikalisele materjalile viimase lihvi ja väljanägemise, et see siis lõplikult ära vormistada. Sul tuleb valida endale sobiv kingitus ja vastavalt sellele ka panustada ☺. Aitäh Sulle ja usun, et Sa ei kahetse!
 
Põnevate muusikaliste kohtumisteni! AITÄH!
 
  • 94 поддержавших
  • 2811€собрано от запланированных 2450€

Успешный проект

Проект был поддержан 16.Oct.2015