;

Jalgpalliväravad (5x2m) Keila Kooli staadionileПользователь  Keila Jalgpalliklubi проект в категории Спорт

Head hooandjad, te olete imelised!
 

Seatud eesmärk üritada läbi hooandja.ee projekti muretseda Keila Kooli staadionile jalgpalliväravad, on juba esimese paari nädalaga peaaegu täitunud, sest oma õla on projektile alla pannud fantastilised kohalikud ettevõtted ja inimesed. Kaalusime vajadusi ning võtsime vastu otsuse laiendada projekti, et uued jalgpalliväravad tuua ka Terviseradadel asuvale Keila Jalgpalliklubi kunstmuruväljakule, kus toimub samuti igapäevane jalgpalli treeningprotsess. Keila JK kunstmuruväljakul toimuv tunniplaan on tihe, mis tähendab et igale treeninggrupile ei jätku jalgpallimängu ühtesid peamisi komponente ehk väravaid. Seega iga toetatud summa läheb uute jalgpalliväravate soetamiseks, et luua häid tingimusi jalgpalli mängimiseks Keila Kooli kui ka Keila JK staadionil. Selleks oleme võtnud uue eesmärgi - 4000 eurot.

Oleme tänulikud iga laekunud euro eest, mis aitab antud unistust ellu viia!
 

Keila Jalgpalliklubi
"Üks klubi, Üks unistus"

 


 Lääne-Harjumaal tegutseva Keila Jalgpalliklubi eesmärk on kasvatada terveid ja sportlike eluviisidega noori, pakkudes jalgpalli huvitegevust Lääne-Harjumaal, sealhulgas Keilas, Väänas, Ruilas, Kernus, Riisiperes ja Turbas.

2017 aastal valminud Keila Kooli uuel staadionil on võimalusi mitmekülgseks sportlikuks tegevuseks. Tegemist on kergejõustiku- ja jalgpallistaadioniga, kus on 300 m pikkune ringrada, multifunktsionaalne palliväljak, kaks eraldiasetsevat võrkpalliväljakut ja jõulinnak.
 

Keila Kooli staadion
 

Keila Jalgpalliklubi soovib Keila linna ja selle lähipiirkonna elanike ning ettevõtete toel luua Keila Kooli staadionile paremad võimalused jalgpalli harrastamiseks. Eesmärk on paigaldada väljakule 5x2 meetrised alumiiniumist jalgpalliväravad, mis on sobilikud lastele jalgpalli mängimiseks. Alumiiniumist väravad on kerged ning nende konstruktsioon hoiab väravat püstises asendis, mis tagab turvalisuse, et see väravaposti otsas ronijale peale ei kukuks.

Arvestades laste ealisi iseärasusi on paika pandud väravate mõõdud, millega on kõige sobilikum ja otstarbekam jalgpalli mängida:

Lapsed vanuses 5-12 – väravad 5x2m
Lapsed vanuses 13-18 – väravad 7,3x2,4m
 

Alumiiniumist jalgpallivärav 5x2m
 

Uued väravad jäävad staadionile avalikkusele vabal ajal kasutamiseks ning Keila Koolile kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks. Õiges mõõdus väravad aitavad tõsta Keila Jalgpalliklubi lastetreeningute kvaliteeti ning pakuvad rohkem mängurõõmu. Kooli kunstmuruväljaku mõõtmed ja uute õiges mõõdus väravate lisandumine loovad võimaluse jalgpallivõistluste korraldamiseks poistele ja tüdrukutele vanuses 5-12 aastat.

Keila Jalgpalliklubis lähtume põhimõttest – kõik väärivad võimalust!
 

"Üks klubi, üks unistus"