;

Lükkame Järvamaa kultuurielule hoo sisse!Пользователь  MTÜ QUORUM проект в категории Событие

MTÜ QUORUM on Järvamaa noortest koosnev mittetulundusühing, mille eesmärk on lüüa Järvamaa kultuurielu kihama!

Analüüsides oma meeskonnaga viimaste aastate trende Järvamaal, märkasime, et üritusi ja ettevõtmisi, mis Järvamaa kogukonnad kokku tooks ning ühendaks, on vähe. Peamine põhjus, mis vabaõhukontsertide sarja tegema ajendas, on Paide ruumieksperimendi ärajäämine. See on varasematel aastatel olnud üks peamisi kogunemispaiku nii noortel kui ka vanematel inimestel, kel on meeldinud sooje suveõhtuid Paide linnas veeta.

Lisaks Paidele on avalikke sündmusi sellel suvel vähe ka Järva vallas ning Türi vallas. Sellest tulenevalt oleme otsustanud korraldada vabaõhukontsertide sarja. Selleks vajame aga sinu abi, kallis hooandja!

Augustikuu vältel soovime korraldada kolm vabaõhukontserti Järvamaa erinevates omavalitsustes:

  • 6. augusti õhtupoolikul esineb Käru mõisahoovis Alen Veziko
  • 13. augusti õhtupoolikul esineb Paide keskväljakul Mari Jürjens (endine Pokinen)
  • 27. augustil õhtupoolikul esineb Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas Margus Vaher

Lisaks peaesinejatele anname igal kontserdil võimaluse paaril kohalikul laululapsel esinemiskogemuse võrra rikkamaks saada.

Vabaõhukontserdid on kõigile TASUTA!

Hooandja keskkonnast kogutud raha kulub järgmiselt:

  • 1800€ maksame artistidele esinemistasu
  • 200€ kulub vabaõhukontsertide reklaamiks (plakatite disain ning trükk)

Kui hoog läheb suureks ning raha koguneb üle 2000€, siis katame sellega ka kõrvalkulud (50€ maksame videotegijale ning maksame kinni ka bensiini, mis kulus Järvamaal ringi sõitmiseks). Ülejäänud raha läheb MTÜ QUORUM kontole ning kasutame seda tulevikus Järvamaa kultuurielu arenguks.

Oma meeskonnaga oleme varasemalt korraldanud ka sarnast sündmust. Eelmisel suvel korraldasime Paides vabaõhukontserdi, mille peaesineja oli Vaiko Eplik. Kontserdil osales ligi 300 inimest.
 


Foto Ants Leppoja
 

Koostööpartnerid, kes on meie projektile juba õla alla pannud: Türi vald, Paide linn, Järva vald, Paide Muusika- ja Teatrimaja, Paide Gümnaasium, Järva-Jaani vanatehnika varjupaik, Käru mõis, Paide noortekeskus, Türi noortekeskus ja Treegeri kohvik.

Lükkame koos Järvamaa kultuurielule uue hoo sisse!

  • 83 поддержавших
  • 2228€собрано от запланированных 2000€

Успешный проект

Проект был поддержан 27.Jul.2020