;

Joel Remmel "Live at Taff Club" vinüülplaadi väljaandmineПользователь  joelremmel проект в категории Музыка

12.12.2019 oli Tallinnas Mustpeade maja valges saalis üks eriline õhtu! Tähistasin Taff Club'is autorikontserdiga oma ümmargust sünnipäeva ja võtsin ette mängida peamiselt originaalloomingust koosneva soolokava. Et sündmuse ainukordsust veidigi pikendada, sai ka vajalikul hulgal mikrofone üles seatud ja REC nuppu vajutatud.

Nüüd, mõned kuud hiljem, vaatamata eriolukorrale on selge, et kogu vaev tasus ennast ära ja ei lähe enam kaua, kuni muusika jõuab ka nendeni, kes sellest õhtust kohapeal osa ei saanud. Ja loomulikult jõuab ringiga tagasi nendeni, kes aitasid oma kohalolekuga õhtu nii meeldejäävaks muuta.

Nagu ikka, ei toimu sellised asjad iseenseslikult. Palju on neid, kes on aidanud nii kontserdi õnnestumisele kui albumi ilmumisele tuntavalt kaasa. Suur osa sellest panusest on õhinapõhine, nagu Eestis ikka ja see muudab mind väga tänulikuks. Rääkimata moraalsest toest nii lähedaste kui kolleegide poolt! Ilma teieta poleks see õnnestunud ja ilma teieta poleks sel kõigel ka mõtet! Aitäh!

Paraku ainult aitähi eest füüsilisi tooteid alati näpu vahele ei saa. Selleks, et midagi ka riiulile panna, vajan teiepoolset panust, head inimesed! Ilmumas on vinüül ja selle reaalsuseks saamises saategi te osalised olla. Ja kui teil kodus juhtumisi vinüülimängija puudub, siis on kindlasti mõni hea sõber, kellel see olemas on ja kellega koos tehtu üle kuulata. Või siis leida mõni muu nutikas lahendus, mis tänases tekkinud olukorras kõige paremini toimiks. Igal juhul usun, et see aitab kaasa nii isolatsioonis veedetud aega, kui ka suuremas seltskonnas viibimist täiustada!

Tänan teid juba ette toetuse eest ja ootan juba, et teile personaalne pühendus kirjutada! Olge mõnusad!

Joel
 


 

Kes mida tegi:

Joel Remmel - klaverimäng ja helilooming
Andro Urb - salvestus
Kaarel Tamra - helikujundus
Siim Mäesalu - kokkumäng
Krõõt Tarkmeel - albumi kaanefoto
Janno Saft - albumikujundus
Maret Mikk - projektijuht
Sirlen Rekkor & Taff Club - kontserdikorraldus
 

  • 57 поддержавших
  • 1515€собрано от запланированных 1000€

Успешный проект

Проект был поддержан 30.Apr.2020

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 61%собрано
  • 3061€поддержано
  • 15 дней осталось

Аудиокнига Полины Черкасовой «Сказки великих рек»

  • 147%собрано
  • 5881€поддержано
  • 5 дней осталось