;

Jõuluvana Postkontor 2019Пользователь  Mittetulundusühing Do Good проект в категории Гражданская инициатива

Lähenemas on jõuluaeg. See on aeg, kus mõeldakse rohkem teistele ning soovitakse teha midagi head. Siit leiad meie kaasabil ühe vahva ja südamliku võimaluse.

MTÜ Do Good soovib juba seitsmendat aastat järjest teha turvakodude, lastekodude,  raskustes perede ja puuetega lastele personaalsed jõuluvana kirjad, poetada jõuluhommikul nende kuuse alla kingitused ning hoolitseda selle eest, et jõululaud oleks kaetud.

Kirjad kirjutatakse just iga lapse kohta kogutud andmete põhjal – uurime eelnevalt kuidas tal koolis või lasteaias on aasta jooksul läinud, mis talle huvi pakub, mis on tema suurim unistus, milline pere tal on jne. Kirju kirjutama otsime vabatahtlikke, kes laste info põhjal saadavad meile tekstid ning meie prindime need kenadele kujundatud paberitele, paneme alla jõuvana allkirja ja templi ning pistame posti. Jõuluvana kirja leiavad oma postkastist eelmiste aastaste põhjal  u 300 last ning vabatahtlikke päkapikkudest kirjutajaid soovime kaasata vähemalt 25.

Samuti soovime täita kingitustega paljude nende laste jõulusokid. Üheskoos teeme ka meeldejäävaks nende perede ning ema ja lapse turvakodu jõulupeo ning katame laua, et ka need lapsed tunneksid jõuluõhtust rõõmu.

Soovime koguda 1000 eurot. Kui raha laekub rohkem, saame rõõmustada suuremat hulka lapsi.

Infot auhinnaks saadud kirjade kirjutamiseks ootame: kart.kanne@gmail.com