;

Juhan Ungru teine stuudioalbumПользователь  Juhan Ungru проект в категории Музыка

Olen pärit Saaremaalt, kasvanud Kuressaares ja sirgunud oma vanavanemate talukohas Saaremaa läänerannikul. Arvan, et minu muusikaline isetegevus on tuult tiibadesse saanud just tänu mõningasele isolatsioonile ja eemalolekule suurematest keskustest... keset loodust, ilu ja vaikust.

Aastal 2009 tegin oma esimese täiesti oma laulu, mis kõlas päris laulu moodi. Vist lausa nii hästi, et see läks Lukas bändi albumile “Tulen”. Peale seda kogunes neid veel- ja veel kuni andsin 2013. aastal välja oma debüütalbumi “Oled hea”. Seda on võimalik kuulata iTunes-t. Lisaks on mõni laul ka Youtubes täispikkuses olemas (siin ja siin) ja ka Spotyfis kuuldaval. Kes otsib, see leiab;)

Nüüd on taas plaadi jagu materjali koos, mida ma hea meelega jagaksin avalikkusega. Kui see projekt saab hoogu, siis panen kümmekond laulu plaadile ja usun, et 2016 aasta esimeses pooles, koos lume kadumise ja õite tärkamisega võib hakata otsima ka märke uue albumi valmimisest!

Kõik head hooandjad (ehk ka Sina), saate vastavalt oma panusele minult kingituse kas postiga või siis vajadusel võtan ühendust muul viisil. Selge on, et elus me saavutame pea kõik tänu inimestele meie ümber- loodan, et kui Sa seda loed siis aitad Sinagi millelgi ilusal ja lootusrikkal sündida! Aitäh! :)