;

REBASESAAR ELUSTIILISALONGI JUUKSURI- JA RÄNNAKUBUSSПользователь  Ülle-Lea Rebane-Saar проект в категории Гражданская инициатива

Tere, mina olen Ülle-Lea.

Olen alustanud Hooandja kahe-etapilise projektiga oma unistuste juuksuri- ja rännakubussi loomiseks, milleks saab üks ustav karavani tüüpi maanteehobu. Esimene etapp ehk 6666 eurot tagab mulle võimaluse osta sobilik haagissuvila, mida oma jõududega edasi remontima hakkan ning projekt valmib 2022. aasta kevadeks. Kui saan aga täisrahastuse ehk 11111 eurot, siis see tagaks mulle imelise võimaluse osta välja enamus projektiks vajaminevaid materjale, nii haagissuvila kui ka kaubiku, mis seda vedama hakkaks. Kui saan teie imelise abiga kokku 11111 eurot, siis valmib projekt 2021. aasta suvel.

KÕIKIDE VAHEL, KES PROJEKTI RAHALISELT TOETAVAD, LOOSIN EDUKA PROJEKTI KORRAL VÄLJA TEENUSEPAKETI KAHEST VALITUD TEENUSEST: juukselõikus, rännaku meetodi praktika (online/päriselu), Olaplex hooldus, online nõustamine (45min), lokistilistika.

Hetkel tegutsen oma Rebasesaar Elustiilisalongis Raplas, kuid tahaksin nii väga oma juuksuri- ja rännakusalongi ratastele viia. Minu unistus on sõita erinevatesse Eestimaa piirkondadesse, et jõuda veel rohkemate inimesteni ja luua täielik turvaruum kõigile, kes seda vajavad. Eestis on nii palju inimesi, kelle (lokkis) juuksed hüüavad appi ja igatsevad armastavat tähelepanu või neid, kelle hing on katki ja kes on kaotanud usu iseendasse. Tajun, et rändamine Eestis looks nii paljudele inimestele enamat ja aitaks mul muuta meie Eestit - üks inimene korraga - teadlikumaks ja ilusamaks paigaks. Et inimesed säraksid lõpuks ometi nii seest kui ka väljast.
 

 

Hoolitsen sinu välimise ilu ja lokkide eest.

Olen juuksur, kes spetsialiseerub loomulikule lokile, stiilimuutustele, efektvärvidele ja peanahaprobleemidele. Juuksuri teekonda alustasin juba 2010. aastal ja see on üks mu elu suurimaid kirgesid. Olen õppinud ka trihholoogiks ehk peanahaspetsialistiks ning töötasin sellel ametil 2 aastat, mistõttu on minu juurde oodatud ka kõik inimesed oma peanaha ja juuste heaolu puudutavate küsimustega. Olen aastaid teinud neoontoonides värvimisi, suuremaid stiilimuutusi tumedatest juustest heledamaks ja muid keerukaid värvitehnikaid, mida enamus juuksureid teha ei soovi. 2020. aastast hakkasin käima ka loomuliku loki hoolduse, lõikuse ja stilistika teekonda, kus harin ja täiendan ennast pidevalt Curly Girl Meetodi osas ning selles, kuidas kauni loki eest hoolt kanda. Paar aastat olen töötanud ka juuksurite koolitajana. Oma salongis kasutan ainult kvaliteetseid tooteid ning eelistan pigem vegan või vegan friendly tootevalikut. Üks mu tõeliseid lemmikuid on Olaplex, ilma milleta ei tee ma ühtegi värvitööd.
 


 


 

Toetan sinu teekonda sinu hinge sügavustesse.

Olen armastusest pakatav maailmaparandaja, kes kavatseb läbi Rännakuteraapia aidata inimestel leida tee enda südamesse ja avastada oma tõeline olemus ja kirg elus. Alustasin 2020. sügisel õpinguid rahvusvahelises Rännaku praktiku õppes, et saaksin puudutada mitte ainult inimeste juukseid, vaid ka nende hinge tõelist olemust. Rännak on minu jaoks tõeline kojujõudmine, sest olen seda ise juuksuriameti kõrvale juba pikalt otsinud. Rännakupraktika on imeline viis leida enda olemusse peidetud määravaid rakumälestusi, mis on meie elus olevate piirangute, uskumuste ja hirmude põhjuseks ning need mälestused ümber kirjutada. See aitab inimesel leida rahu enda sees ning muuta ära terve oma maailm.

Samuti pakun online nõustamist ja couchingut erinevatel laiahaardelisematel teemadel: peanaha ja juuste hooldus ja nende probleemide leevendus, tervislikud eluviisid/toitumine/immuunsuse tugevdamine loodusega kooskõlas, teadlik elustiil/manifesteerimine/enesearmastus, lastekasvatus, oma elu loomine ja esoteerika. Laon ka oraaklikaarte, viin läbi lõõgastavaid meditatsioone, mängin tervendavat šamaanitrummi ja vajadusel pendeldan küsimustele vastuseid. Toetan sind sinu eluteel leidmaks ja tegamaks just seda, mida su hing päriselt ihaldab.
 


 

Mis minus veel peidus on ja kus mind jälgida?

Lisaks kõigele muule, olen ka kolme imelise lapse ema, maakas, loomahull, unistaja, rändur, tervislike eluviiside edendaja, talupidaja, eeterlike õlide fänn, väenaine, hobikorras talisupleja, looduslaps ning pean ägedat Facebooki videote gruppi "Elustiiliblogi – Loodusega Käsikäes".

Minu salongi lehe leiab SIIT. 
Minu blogi leiab SIIT.


Mida kogutud raha eest ostan?

Sinu toetuse eest ostan endale ratastel juuksuri- ja rännakubussi, millega mööda Eestit vurada. Esialgne plaan on osta kaubik ja soojustatud haagissuvila, et vurav maanteehobu oleks eraldatav salongitõllast. Juhul, kui elu saadab mulle hoopis ideaalse bussi/veoki, siis oleksin valmis ka sellest ümberdisainima enda unistuste pesa. Esialgne eelarve on veidi üle 15 000 euro, millest lõviosa ehk 11 111 euro kogumiseks pöördun just sinu poole, mu kallis hooandja. Eelarvesse on hetkel arvestatud kõik suuremad ja väiksemad ümberdisainimise ja tehnolahenduste kulud ning salongi sisustuse algmaterjal, mis tuleb üles ehitada võimalikult kompaktselt. Kõige suurem kuluartikkel on aga vurav maantehobu ise koos oma kaarikuga. Kui tunned, et just sinul on olemas minu unistuste hobujõud, siis anna sellest mulle märku Rebasesaar Elustiilisalongi facebooki lehel. Projekti valmimist plaanin 2021 suvel.
 

Aitäh, kallis hing!

Kui tunned, et sina võiksid toetada minu unistust, siis olen sulle maailmatuma tänulik kogu selle armastava toe eest! Kui sa tunned, et saaksid toetada mind jagades mu projekti, siis olen tänulik ka selle eest, sest iga jagatud sõna viib mind lähemale mu unistusele.

Aitäh, et aitad mu hingel heliseda, lokkidel laulda ja ratastel vuriseda!
 


 

  • 171 поддержавших
  • 7544€собрано от запланированных 6666€

Успешный проект

Проект был поддержан 30.May.2021