;

Kaisa Neitsovi singli ja muusikavideo “Kui tuleb minna” salvestamineПользователь  Kaisa Neitsov проект в категории Музыка

Tere, armas Hooandja! 

“Hea on vahepeal tunda enda ümber vaba õhku ja üksiolemise-igatsemise nukrat ilu. Ja hea on kodus olla, kui saad vahepeal ära käia. Lihtsalt selle jaoks, et tagasi tulla, sest sul on, kuhu ja kelle juurde tagasi tulla. See on tähtis," võttis laulu sõnade autor Aapo Ilves loo sõnumi lühidalt kokku.

Kaisa Neitsov on abikaasa Pauliga osalenud mitmetes erinevates muusikaprojektides. Soovisime juba mõnda aega luua koosluse, kus Paul kirjutab muusika ja mina esitan seda," kommenteeris uut sooloprojekti laulja ise. "Pidev otsimine ja muusikas enda leidmine on see, mis meid võlub. Ja kellega veel see teekond ette võtta, kui mitte oma armsamaga. Aeg tundub ka õige olevat.”

Koostöös noore režissööri Helen Männiku ja juba kogenud filmimehe Virko Veskojaga tekkis meil kindel plaan teha loole muusikavideo. Muusikavideo tegemine on teadagi kulukas ettevõtmine. Siinkohal loodamegi teie abile. Hooandjatega võtame kingituste osas peale projekti lõpetamist ise ühendust. Video valmib novembri alguses.

 

  • 43 поддержавших
  • 2780€собрано от запланированных 2675€

Успешный проект

Проект был поддержан 23.Nov.2015

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 79%собрано
  • 3957€поддержано
  • 9 дней осталось