;

Kaota mu naine ära ehk mis tunne on olla mustkunstnikПользователь  Paul Piik проект в категории Театр

Kinoteater palub Hooandjatelt abi uue lavastuse väljatoomiseks sügisel, mis avab mustkunstnike elu köögipoolt, segades kokku dokumentalistikat ja trikke ning vastates elu põhiküsimusele – mis seal käises tegelikult on.

Charlekas ja Meelis Kubo on mustkunstnikud – jah, see on tõesti amet ja seda võib pidada põhikohaga. Tuleb välja, et üks mustkunstnik annab aastas rohkem etendusi kui näitleja ja tantsija kokku. Aga lisaks ametile on see elustiil – mustkunstnikud harjutavad trikke ka õhtul väljas käies ning kodus vaatavad loomade järele, kes on neile pereliikmete eest.

Kinoteater – see on sõprade rühmitus, kes teeb teatrit väljaspool teatrit. Alustasime 2011. aastal lavastusega "Püstijalukomöödia", milles vennad Kalmetid, Jörgen Liik ja Kaspar Velberg naerutasid publikut eestikeelse stand-up'iga. Eelmisel hooajal tõime lavale poliitilis-teatraalse "Manifestide" sarja, kus teiste hulgas astusid üles Andres Maimik, Meelis Oidsalu, Tarmo Tiisler, Kaja Kallas ja Mihkel Kunnus. Veel mängisime möödunud hooajal Piret Krummi ja Katariina Tamme pihtimuslikku estraadi "Võidab see, kellel on kõige hullem mees".

Kaota mu naine ära ehk mis tunne on olla mustkunstnik on plaanitud Kanuti Gildi SAALi. Laval püsti: Charlekas, Meelis Kubo, Harri jt. Lava taga pikali: Henrik Kalmet, Paavo Piik, Paul Piik