;

Keskkonnaühenduste delegatsioon Pariisi kliimakonverentsileПользователь  Mihkel Pukk проект в категории Гражданская инициатива

Tere!

Oleme kliimabussi meeskond ja kutsume teid toetama meid ühes põnevas ettevõtmises! Kliimabussi eesmärgiks on sõita kodanikuaktivismi raames rahvusvahelistele kliimapoliitika läbirääkimistele Pariisi, osaleda sealsetes sündmustes ja tuua eestimaalasteni sündmused Pariisi tänavatelt otse koju.

Maailma olulisemat sündmust ökosüsteemi tuleviku seisukohalt kajastavad Eesti meediakanalid vähe -- kui üldse. Samas otsustatakse Pariisis juba detsembris toimuval konverentsil Eesti jaoks määrava olulisusega põlevkivi ja teiste maavarade kaevandamise ning taastuvenergiaga seotud küsimusi.

Kliimabuss viib konverentsiga kaasnevatele sündmustele kuueliikmelise kodanikuaktivistidest ja keskkonnakaitsjatest koosneva “varidelegatsiooni”, mille eesmärgiks on konverentsi toimumise 10 päeva jooksul edastatada igapäevaselt olulisemad sündmused nii ametlikust kui mitteametlikust (tänavaaktsioonide) osast, millest Eesti ajakirjanduses muidu ei kuule. Videoreportaaže edastatakse Kliimabussi kodulehel, sotsiaalmeedias ja ametlikele meediakanalitele.

Lisaks artiklitele ja videoreportaažidele aitab kliimabussi meeskond paigutada Eestile olulised küsimused Euroopa ja maailma konteksti. Meie valikud ja meie loodus ei ole Euroopast ja muust maailmast lahus. Oma teel läbib kliimabuss olulisi piirkondi Euroopas, kus on näha kliimamuutuste põhjused, tagajärjed ja lahendused.

Kliimabussi meeskonnas on täna Silvia Lotman, Mihkel Pukk, Sanna Kartau, Mart Valner ja Mihkel Kaalep, kuid mõni tore inimene saaks veel meiega liituda.

Selleks, et Eestimaa inimesed kliimamuutustest teadlikumaks saaks, palume abi. Sinu abiga oleks meil vaja kokku saada 4280 eurot.

Raha asemel saad meile appi tulla ka teisiti: kui sul on pakkuda meile kaasa filmimiseks sobivat kaamerat või helisalvestuse tehnikat või saad hoopis pakkuda Pariisis või teel sinna odavat või tasuta ööbimise võimalust, siis võtame selle abi tänuga vastu. Samuti kuluks meile väga ära igasugune abi sotsiaalmeedia kajastuse või selle ettevalmistamisesse panustatud vabatahtliku abi kujul :)

Kui sul tekkis meile küsimusi või kommentaare, siis võta meiega ühendust – peame aru! Kliimabussi tegemisi saad jälgida Facebookis.

Kontakt: Silvia Lotman, silvia@elfond.ee Mihkel Pukk, mihkel.pukk@gmail.com

  • 86 поддержавших
  • 4381€собрано от запланированных 4280€

Успешный проект

Проект был поддержан 02.Dec.2015