;

Koerte tervise-ja hooldustubaПользователь  Kerli Kolberg проект в категории Гражданская инициатива

Tervise- ja hooldustuba

Pakun oma salongis koertele, kassidele ja mõnedele väiksematele lemmikloomadele:
- karvahooldust (pesu, föönitamine, kammimine, vana lahtise karva eemaldus, pusade eemaldamine, trimmimine, pügamine jne)
- küüntelõikust (koerad, kassid, jänesed, merisead)
- hügieenihooldust (kõrvapuhastus, käpa padjandite karvade eemaldus, padjandite kreemitamine jne.)
- massazi koertele
- koerte ja kasside tervisliku seisundi visuaalset ja tunnetuslikku hindamist
- toitumisalast nõustamist (sobiliku menüü soovitused)
- ainult TERVISLIKU loomatoidu müük koertele ja kassidele (krõbinad, konservid, toortoit)
- toidulisandite vajaduse hindamist koertele ning kassidele ja sobilike võimaluste soovitamist (ravimtaimemiksid, erinevad õlid toidulisandina, looduslikud lisandid liigestele ja karvale)
- loomade tervise energeetiline toetamine (sobilik kõikidele loomadele, koerad, kassid, hobused jne)
 
Seni olen tegutsenud rendipinnal ja linna keskkonnas aga minu unistus ja vajadus on olnud alati pakkuda lemmikloomadele tuge ja nõustamist looduslikus keskkonnas - maal. Seni olen saanud energeetiliselt ja vaimselt aidata vaid neid abivajajaid, kes on ise leidnud tee minuni ja ka neist ei ole saanud kõiki aidata kuna vaid looduse keskel ja omas keskkonnas tunnen, et minu anne on tõeliselt avaldunud ning olen ise energeetiliselt parimas  seisundis teisi tõeliselt aitama ning toetama.
 
Rendiruumid pole kunagi vastanud kõikidele minu ja klientide vajadustele. Abivajajate rahalised võimalused on samuti sageli piiratud. Selleks, et jätkusuutlikult aidata inimestel lemmikuid hooldada, kui ka inimeste teadlikkust tervislikust lemmiku pidamisest tõsta, olen otsustanud vastavad võimalused ise luua, koha kus iga klient end hästi tunneks ja mina oma parimas vormis olen, et lemmikuid aidata ( on see siis kasuka korrastamine või hoopiski tervendusseanss lemmikloomale ja tema omanikule).
 
Tervise- ja hooldustoa loomine on vaid esimene SUUR samm minu suurema unistuse elluviimise teel. Suuremaks unistuseks on luua loomade ja nende omanike aitamiseks veelgi laiemad võimalused, kus abi saaksid lisaks koertele ja kassidele ka hobused, eeslid, minisead ja muud lemmikud. Samuti on võimalik läbi loomade inimeste aitamine – näiteks käitumis- ja suhtlemisprobleemidega lapsed; linnakeskkonnast ja linnastumisest tingitud probleemidega inimesed jne.
 
Seetõttu olen otsustanud kolida koerte tervise ja hooldustoa koju, Mäeotsa tallu. Mäeotsa talu asub Jõelähtme vallas, Loo alevikus (Tallinna kesklinnast 20 min autosõidu kaugusel).
 
Hooldustoa ehituse kogumaksumuseks olen rehkendanud 25 000 eurot, millest vaid osa soovin leida Hooandja kaudu, et hoog sisse saada. Antud summaga on kavas rajada hooldustuba vanade säilinud rehetoa paekivimüüride vahele. Ülejäänud raha tuleb meie enda säästudest ning laenuna headelt sõradelt. Koete tervise- ja hooldustuba valmib hiljemalt 2016 aasta suvel.
 
Toetamisest
 
Kui sul endal lemmiklooma ei ole, kuid siiski toetad Koerte tervise- ja hooldustoa valmimist, siis võid kinkekaardi soovi korral oma sugulasele või sõbrale anda või hoopis varjupaiga koerale kingituse teha (hoolduse või söögi näol).
 

Minust

Ülikoolis õppisin psühholoogiat ja töötasin koolipsühholoogina Tallinna Tehnikagümnaasiumis. Loomadega olen tegelenud lapsest saati, kuid süvenenumalt ja aktiivsemalt lemmikloomade hooldusega, terviseküsimustega, toitumisega jms. alustasin 13 aaastat tagasi. Kogemusi lemmikloomade terviseprobleemide alal sain töötades aastaid loomakliinikus loomaarsti assistendina. Täna on mul endal juba 5 aastat lemmikloomasalong Tallinnas, Kibuvitsa 23.


Lisaks saad lugeda minust:

Minu blogist
Maaleht 08.08.2013
Ajakiri Naised 22.10.2014
Ajakiri Naisteleht 02.12.2012
Rebeka Lemmikloomasalong Facebookis

Video autor Külli Rummel

Muusika Lea Dali Lion "Päike"