;

Kogukonnafestival LÄBI LINNA Пользователь  MTÜ Prothemus проект в категории Событие

LÄBI LINNA on neljal aastal toimuv tervet Tartut hõlmav linnaruumiprojekt: teatraalne, visuaalne, sotsiaalne, rändav-leidev-avastav. Linnaruumi teistmoodi tutvustav, tähistav ja ümbermõtestav. Igal aastal fookuses üks linnaosa: selle tänavanurgad ja majad, selle tunnetus, selle lood, sealsed kunagised ja praegused elanikud. 2021. aasta on armastatud Tartu linnaosa Karlova päralt! Festival on kõigile tasuta, välja arvatud rännaklavastus "LÄBI LINNA KARLOVA".

Festival leiab aset 1.-6. juunini Karlova tänavatel ning ühendab endas Jaanika Tammaru rännaklavastust "LÄBI LINNA KARLOVA", kogukondlikke ettevõtmisi, kodukohvikuid, muusikalisi ja teatraalseid etteasteid ja kunstiprojekte.
 


 

Rännaklavastus LÄBI LINNA: KARLOVA

Füüsilis-visuaalne rännak Karlova tänavatel inspireeritud Karlovast, kassidest, kohalikest. Kogutud lood, kogetud ruum. Katused, kuurid, kassid ja kõrvalkäigud. Kolm trajektoori, kuhu publik kaasa kõndima kutsuda. Läbi tänavate, näitlejate ja linna korraldame argiseid imesid, kus kohtuvad ulakus, ajalugu ja poeesia.
 


 

Rännaklavastus LÄBI LINNA: KARLOVA esietendub 1. juunil. Järgmised etendused 2.-6. juuni.

Näitlejad: Liisu Krass, Kaija M Kalvet, Agur Seim, Laura Niils, Siim Angerpikk, Karl Edgar Tammi

Rännaklavastuse lavastaja on Jaanika Tammaru, dramaturg Kaija M Kalvet, kunstnik Inga Vares, valguskunstnik Karolin Tamm, helikunstnik Kaarel Kuusk.
 


 

Selleks, et unistus kogukonnafestivalist täide viia, vajame aga hooandjate abi. Hooandjate kingitused tulevad Karlova kohalikelt kohvikutelt, Karlova Kohv ja Kohvik Anna Edasi. Auhinnad saab kätte festivali ajal 1.-6. juuni kohvikutest. Rännaklavastuse piletid saadame hooandjatele meilile.
 


 

Meie head partnerid kogukonnafestivali korraldamisel on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Tartu Kunstikool, Karlova Selts, Barlova, Karlova Kohv, Karlova Teater, Tartu Loomemajanduskeskus, Lille Noortekeskus, Meeste Garaaž, Karlova Kodukohvikute Päev, Kohvik Anna Edasi ja paljud teised.
 


 

  • 80 поддержавших
  • 3000.56€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 02.Jun.2021

Related projects

Пикники с просмотром фильмов и мастер-классами

  • 0%собрано
  • 1€поддержано
  • 17 дней осталось