;

Kohtla-Järve Järve Kooli tegelusraamatu väljaandmineПользователь  MTÜ Meie Järve проект в категории Печать

Kohtla-Järve Järve Kool on Kohtla-Järve linna vanim ja seni ainus eesti õppekeelega põhikool. Käesoleva aasta oktoobrikuus tähistab kool oma sajandat sünnipäeva ja ühtlasi täitub ka Kohtla-Järve linna eestikeelse hariduselu 100. aastapäev. Suursuguse juubeliaasta raames soovime käesolevat sündmust täiustada tegelusraamatu väljaandmisega.
 


 

Kohtla-Järve Järve Kool (endiste nimedega Kohtla-Järve Järve Gümnaasium ja Kohtla-Järve 1. Keskkool) on eesti kultuuri ja eesti keele hoidja ning siinsele kooliperele on oluline luua ja talletada oma kooli lugu.

2012. aastal ilmus mahukas trükis Kohtla-Järve esimese kooli ajaloost ning aastaid on õpilaste omaloomingut väärtustatud almanahhis Kuukress.

Käesoleva 100. aastapäeva juubeli puhul soovime välja anda 40-leheküljelise tegelusraamatu, mis annab ülevaate meie kooli traditsioonidest, väärtustest ning sisaldab endas hulgaliselt põnevaid ülesandeid, mida meie enda õpilased ja õpetajad on loonud.

Raamatut ilmestab lõbus kujundus, mille on loonud meie kooli vilistlane ja lapsevanem Linda Ait. Illustratsioonid on tehtud vilistlase Loore Aida poolt. Tekste on vanematelt ja noorematelt autoritelt ning raamat sobib hästi nii kooliteed alustavale koolijütsile kui ka juba vanemale lugejale.
 


 

Raamat aitab teadvustada nii Kohtla-Järve linnas kui ka Ida-Virumaal ühe väärika kooli- ja hariduselu ajalugu. Lisaväärtuseks on see, et tegelusraamatu kujundab igaüks ISE!

Hooandja toetust soovime kasutada raamatu trükikulude katmiseks.

Raamatut saab endale osta alates 15. oktoobrist 2022.

Meie tegemistel saab silma peal hoida meie kodulehel ja Facebookis.

Kampaania lõppemise korral võtame kõikide toetajatega e-kirja teel ühendust ning lepime kokku tänukingituste üleandmise.

Anna meile hoogu! Sinu toetus tähendab meile väga palju! :)

  • 102 поддержавших
  • 3760€собрано от запланированных 3300€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Oct.2022

Related projects

Издание баллады Лидии Койдула «Нарвская Дева» на двух языках

  • 37%собрано
  • 373€поддержано
  • 13 дней осталось

Книга В. Чердакова о Нарве «Йоахимсталь»

  • 49%собрано
  • 593€поддержано
  • 11 дней осталось