;

Kolm aastat kolmkümmend kolm ehk teekond ongi teelise tasu Пользователь  Mirjam проект в категории Печать

Sellesse projekti, mis kannab nime KOLM AASTAT KOLMKÜMMEND KOLM ehk TEEKOND ONGI TEELISE TASU on koondunud minu kolme aasta taguste rännakute mõtted, muljed, kogemused. Ja mitte ainult. Siin on hulgaliselt humoorikaid, nukraid, lootusrikkaid, hingeliigutavaid ning äratundmisrõõmu pakkuvaid seiku kõigile, kes teel olemist ja erinevaid kultuure ning inimesi nende mitmekesisuses armastavad.

Loodetavasti 2014. aasta juunikuus kaante vahele jõudva kirjatüki kaasautorite hulgas on minu pereliikmeid, sõpru ja tuttavaid, kes mulle kirjutasid, samuti tegelikult kõik need inimesed, kellega teel olles kohtusin ning kes moel või teisel minu suunda ning mõttemaailma muutsid.

Minu rännakutest ja vabatahtlikust tööst 2010. -2011. aastal Keenias Shianda külas (tegelesin kohalikus piirkonnas hariduse edendamisega ning aitasin nendel lastel kooli minna, kellel selleks muidu ehk võimalusi poleks olnud) ning Uus-Meremaal Tongariro rahvuspargis (olin mägimajakestes tööl ning kandsin hoolt rändurite ja mägiteede eest) on lisaks kirjadele-lugudele ka rikkalikku ning emotsioonideküllast pildimaterjali:

 

Üks tark teeline on öelnud, et võõrsile minnes ei õpi me tundma mitte niivõrd võõraid kultuure ja inimesi, kuivõrd nende kaudu hoopis iseennast. Olen selle mõttega täeisti päri. Nendes lugudes on mitmeid ilusaid ja valusaid iseenda tundmaõppimise hetki. Ma usun, et teed ja lood on jagamiseks. Äratundmist võib siit samuti jaguda. Ja kui mõni leiab lugemise järel inspiratsiooni pikemaks või lühemaks teekonnaks, on see kahtlemata mu suurim rõõm. :)

See on minu kummardus kõigile neile, kes usuvad, et teekond ise ongi teelise tasu.

Mirjam
Minu tegemised FB-s. 

 

 

  • 98 поддержавших
  • 2798€собрано от запланированных 2300€

Успешный проект

Проект был поддержан 08.Jun.2014