;

Kui suudad seda, suudad kõike!Пользователь  Eilin Ree проект в категории Спорт

"Kui suudad seda, suudad kõike!"

Sellise tsitaadiga soovime osaleda Ironman meeskonnana 2021 aastal Tallinnas.
 

Kes me oleme?

Meie tiimi kuulub personaaltreener Kadi Hunt (28), füsioterapeut Raiko Karpov (28) ja spordi entusiast Eilin Ree (34).
 


 

Raiko - ujumine 3,8km

Terve oma elu olen tegelenud spordiga ning seda ka rahvusvahelisel tasemel. Hariduse teekond sai alguse Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal pärast mida jätkasin ma õpinguid Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal. Oma oskusi olen veel lihvinud Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis. Olen praktiseerinud füsioteraapiat 4 aastat, igapäevaselt töötan veel lisaks professionaalsete jalgpalluritega jalgpalliklubis ning olen ka Eesti noortekoondiste füsioterapeut rahvusvahelisel tasemel (U18).
 

Kadi - ratas 180km

Trennipisiku sain külge alles ülikooli esimesel aastal, kui sattusin jõutreeninguni. Selleni viis mind aastate pikkune meeletu seljavaluga võitlemine ning nüüdseks võin julgelt väita, et olen targa treeningu ja liikumisega end valudest vabaks võimelnud! Nähes, mida võib hea treening inimese ja tema elukvaliteediga teha, otsustasin, et tahan seda ka teistega jagada. Sellest ajast saadik pole ma tagasi vaadanud ja tunnen, et oma positiivsuse ja entusiasmiga suudan teistele tutvustada liikumise imelist maailma ja ise aina rohkem areneda ja uusi asju proovida.

Usun, et selleks, et võtta elust 100%, tuleks oma vaimu ja füüsise eest igapäevaselt hoolt kanda. Hingamine, liigutamine ja mitmekülgne toitumine on kõige võti.

Kuna huvitun väga inimkehast ja selle võimetest, siis olen aru saanud, et kõik on võimalik, kui mindset on õige ja otsus oma peas on tehtud. Mina tean, et ma suudan, sest olen nii otsustanud. Läbi kõikide kogetud võistluste ja ettevõtmiste tahan teistele näidata, et ka SINA SUUDAD!
 

Eilin - jooks 42,2km

Mind võib nimetada hulljulgeks spordientusiastiks, kes on liikumise näol leidnud endale armastatud hobi. Olen aru saanud, et inimkeha suudab väga palju ja ma naudin oma piiride kompamist. Mul on vaja proovida uusi asju ja endale tõestada, et JAH, ma suudan küll! Kahe lapse, mehe ja täiskohaga töö kõrvalt on seda vahel keeruline teha, aga siiani olen seda suutnud ja aina paremaks läheb. Aastaid tagasi viis pidev võitlus seljavaludega mind kokku Kadi ja Raikoga ning sellest hetkest alates on meie tiimitöö väga hästi sujunud. Sellest sündiski mõte end Ironmanil proovile panna, sest kui igapäeva elus suudame hästi toimetada, siis miks mitte viia see üle võistluse formaati ja kombata oma piire koos.
 

Miks me siin oleme?

Hooandjasse otsustasime tulla sellepärast, et leida siit veel mõni meiesugune spordi armastaja, kes tahaks meid toetada ja läbi selle aidata meil levitada sõnumit, et kõik suudavad kui vähegi on tahtmist. Aitame meeleldi nii nõu kui jõuga vajadusel kõiki toetajaid, kes tahaksid ka midagi põnevat ette võtta, aga lihtsalt pole veel jõudnud või ei julge.

Loodame koos teie abiga soetada tiimile ratta, kalipso ja jooksuvarustuse, sest ilma nendeta võib ju tahtmist olla, aga tegudeni ei jõua. Oleme äärmiselt tänulikud IGAÜHELE, kes meid toetab ja sellega meid sammukese oma pisikesele unistusele lähemale aitab. Iga heategu saab väärilise tasu siin maailmas ja usume, et tehes teistele head, teed seda ka iseendale.

Paneme üheskoos oma keha proovile ja saame seeläbi veel paremaks, tugevamaks ja kogemuse võrra rikkamaks!