;

Lapsed tasakaalu SlacklinegaПользователь  Asko Aasmann проект в категории Гражданская инициатива

Oleme neli Tallinna Majanduskooli nooremprojektijuhi eriala õpilast, kes igapäevaselt tegelevad tehnoloogiaprojektide koostamise ja juhtimisega, arhitektuursete projektide loomisega ning tootearenduse projektide koostamise ja juhtimisega, veel lisaks tegeleb meie üks meeskonnaliige personali värbamise projektidega. 

Entusiastlike projektiinimestena soovime ellu viia koolitöö raames projekti, mille käigus kingime Siimusti lastekodule Metsatareke slackline-batuudi. Idee on pakkuda neile võimalust osa võtta välitegevusest, millega tõsta füüsilist aktiivsust ning mis aitab kaasa ka vaimsele arengule.

Projekti algatas üks meeskonna liige, kes kinkis 2015. a. neile 8-kohalise matkatelgi. Telk on leidnud igal suvel aktiivselt kasutust ning sellest lähtuvalt tekkis innustus veelkord kinkida midagi, mis oleks neile kasulik ja vajalik.

Sellest projektist saavad kasu erivanuses lastekodu lapsed (ca 20 last), kellel on võimalik kodust väljumata tegeleda sportlike tegevustega.

Projekti elluviimisel soovime hooandjate abil koguda vajaliku summa slackline batuudi soetamiseks koos paigalduse ja transpordiga. Komplekt sisaldab liini, tarvikuid ja puukaitseid. Laste ohutuse tagamiseks on liini alla lisatud multšikate, mis pehmendab hüppeid maha ja teist värvi maapind tagab hea eristatuse ümbritsevast, st liin ei jää kellelegi märkamatuks ja ei joosta otsa.

Projekti soovime teostada hiljemalt mai lõpuks, mis sõltub ilmastikuoludest ja projekti edukusest. Anname koos hoogu, et lapsed saaksid tunda rõõmu aktiivsest vabaõhutegevusest.

Hooandjatega võtame ühendust kingituste kättetoimetamise osas peale projekti lõppu. Toetajate nimed tuuakse välja lastekodu Facebooki lehel koos piltide ja videoga paigaldusest ja valmis asjast.

  • 30 поддержавших
  • 810€собрано от запланированных 800€

Успешный проект

Проект был поддержан 25.Apr.2021