;

MTÜ Laste ja Noorte KriisiprogrammПользователь  Uku Presmann проект в категории 

Aita lastel leida rõõm!

Laste ja Noorte Kriisiprogramm on tänaseks juba 25 aastat korraldanud tasuta leinatoetuslaagreid, kus osalevad lähedase pereliikme kaotanud lapsed ja noored. Laagrites on osalenud rohkem kui 1000 last ja nii laste- kui vanematepoolne tagasiside on olnud väga hea ning nad soovitavad seda julgelt ka teistele peredele.

Vaatamata aastatepikkusele püsirahastuse puudumisele oleme suutnud tagada programmi järjepidevuse. Baasrahastus tuleb projektidest, kohalikelt omavalitsustelt ja märkimisväärselt oluline on annetajate panustamine. Lisaks laagritele pakume lastele ja noortele võimalikult suures mahus ka tasuta individuaalset leinanõustamist ning leinatoetus- ja traumafokusseeritud gruppe.

Kogutud annetused võimaldavad leinas lastele ja noortele tasuta individuaalset leinatoetust ja kriisiabi. Igal aastal oleme olukorras, kus üle-eestiline individaalabi vajadus on oluliselt suurem, kui meil selleks vahendeid on. Eriti oluline on see lastele ja noortele, kes elavad väljaspool suuri vabariiklikke linnu.

Laste individuaalabi rahastamist saab toetada nii Hooandjas kui ka helistades Annetustalgute raames meie annetustelefonile 9006905, kõne hind 5€. Oleme ka 2020. aasta talgukaardil. Annetatud summadest soovime tasuda leinatoetuslaagritesse sõiduks busside kulud (6 edasi-tagasi reisi aasta jooksul Tartust ja Tallinnast), mis on orienteeruvalt kokku 2500€. Toeta laste transporti ja saame teha rohkem! Ja nii on meil võimalik oma vahendeid rohkem kasutada laste individuaalses leinatoetuses ja kriisiabis.

Koduleht
Facebooki leht