;

Lastelauluplaat “Sajab arbuuse”Пользователь  Külliki Levin проект в категории Музыка

Olen Külliki Levin, laulude looja (Eesti Autorite Ühingu liige alates 1998) ja pea 30-aastase staažiga lauluõpetaja. Juba 17 aastat olen Tartus Külliki Lauluaias erinevas vanuses lastele laulu-, esinemis- ja loomisrõõmu pakkunud. Selle aja jooksul on välja antud viis lastelauluplaati ja kolm laulikut. Enamik plaatidel olevatest lauludest on minu kirjutatud ja alati on saatemuusika mängitud naturaalpillidel.

Praeguseks on mul kogunenud hulk (15) uusi toredaid fantaasiarikkaid lastelaule, mida sooviksin teiega, kallid kuulajad ja toetajad, jagada:
„Sajab arbuuse“, „Mr Snoob“, „Langevarjuga ma lendan“, „Kohver tahab reisida“ jt.

Mina laululoojana vestlen lastega inspiratsioonist, ideede kirjapanekust, asjadest, mis köidavad mu tähelepanu. Lastel on alati võimalus lugude loomisel kaasa rääkida ja omi mõtteid juurde pakkuda – nii saab  MINU loomingust MEIE looming!

Sajab arbuuse” laulu idee sündis tai massaaži ajal ja selle viimistlus on tulnud lauluaia laste endi poolt. Samuti tutvustan lastele ideede elluviimise protsessi – mõte, viisijupp, sõnad tuleb kirja panna, neid lõpmatuseni ümisedes küpsetada, klaveri klahvidesse vajutada, paitada, paitada ja veel kord paitada! Laule saab ka piltidesse joonistada, maalida…

Minu headeks koostööpartneriteks läbi aegade on olnud Eesti parimad muusikud: Alari Piispea, Toomas Lunge, Viktor Vassiljev, Jaan Sööt, Lauri Sõõro, Karl Laanekask, Tiit Kevad, Tanel Aavakivi, Margus Tammemägi, Lilian Langsepp, Stella Sõmer, Jaanus Roosileht, Kai Visnapuu jpt.
Minu putukalauludele plaadil „Vinge sajajalgne“ on loonud animatsioone Roland Seer, Maiju Ingman Soomest, Kristi Leppik, Kristel Maamägi, Anu-Laura Tuttelberg, Sander Põldsaar jpt. Erinevaid plaadikujundusi on teinud Enn Kivi, Liis Niller, Kristjan Oden.

Plaadid on salvestatud stuudiotes Forwards Studio (Lauri Liivak, Hendrik Luuk) ja Clockwork Stuudio (Silver Lepaste).

Plaadi väljaandmiseks kulub minimaalselt 3200.-€, selle eest tehakse järgmist:

  • Laulude aranžeerimine

  • Muusikute honorar

  • Montaaž ja miksimine

  • Autorikaitse tasu

Suurema toetussumma kogunemise korral saame teha kvaliteetsemad salvestused, trükid jne! Lastelauluplaadi „Sajab arbuuse“ esitluskontsert toimub 23.02.2014.a Vanemuise väikeses majas.

https://www.facebook.com/pages/K%C3%BClliki-Lauluaed/267235503315838

  • 135 поддержавших
  • 3700€собрано от запланированных 3200€

Успешный проект

Проект был поддержан 20.Nov.2013