;

Lastelavastus ''Minu vanaisa oskas lennata'' Energia avastuskeskusesПользователь  Marek Demjanov проект в категории Театр

Käesoleva lavastuse ideed olen mina, produtsent, lavastaja ja kokk Marek Demjanov kandnud endaga juba väga mitu aastat. Eelnevalt olen lavastanud seitse lavastust. Viimased 6 aastat olen tegutsenud  Piip ja Tuut Teatris tehnilise toena, lavastajana, kokana ja teatrijuhina. Minu viimast lavastust ''Pobiseja'' on mängitud üle eestimaa juba üle 80 korra.

Lavastus ''Minu vanaisa oskas lennata'' esietendub 23. septembril Energia avastuskeskuses kell 13.00. Esimene lugemisproov on tänaseks juba toimunud. Kokku plaanime selle aastanumbri sees anda 12 etendust.

Hooandjate toetust rakendan audiovisuaalse lahenduse väljatöötamiseks ja vajaliku tehnika rentimiseks etendusele.
 

''Minu vanaisa oskas lennata''

Idee ja lavastus: Marek Demjanov

Tekst: Loone Ots

Näitlejad: Katrin Valkna, Venno Loosaar, Janek Joost,  Aksel Ojari

Muusikaline kujundus: Katri Rebane

Kunstnik: Terje Kähr

Video ja valgus: Rene Topolev

3D graafika: Robert Olisah

Graafiline disain: Maite Kotta

Pikkus: 55 minutit


Kas sulle tundub, et veedame nutiseadmetes järjest rohkem aega nii, et võibolla varsti ei märka me enam ümbritsevat loodust, lõhnu, aega ega ka lähedasi?

See lugu kõneleb minu vanaisa Evaldi- ja parun von Münchhauseni seiklustest, mis hakkavad juhtuma täiesti tavalises tänapäeva peres. Ühel heal päeval muutub muidu oma aega kiiktoolis veetev vanaisa parun von Münchhauseniks. See ''mäng'' sunnib pere liikmed omavahelisi suhteid ümber hindama ja neid uuesti väärtustama. Lavastus innustab meid rohkem raamatuid lugema ja vähem nutiseadmetes aega veetma.

Etendus on kogu perele, lastele alates viiendast eluaastast.

Hooandjatele lubatud tänu ja kingitused toimetame kohale hooandjate poolt valitud moel, postiga või telefoni teel eelnevalt kohtumise kokku leppides: plaadi ja raamatu saadame valitud aadressil, piletid etendusele ja õhtusöögi aja peaksime aga telefoni teel täpsustama ja samas saame ka kohaletoimetamise viisi kokku leppida.
 

Projekti tutvustavas klipis kõlab helilooja Timo Steineri pala Lumehobuste peremees Noorteorkestri Reaalmazoor esituses.

  • 12 поддержавших
  • 984€собрано от запланированных 3800€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 16.Sep.2018