;

Lasteraamat „Hambavaras ja Kuulaps“Пользователь  Meelike Eenpuu-Villup проект в категории Печать

Tere!

Olen Meelike Eenpuu-Villup, vabakutseline kirjutaja-blogija ja elan Hollandis, Zwolles. Minu Hooandja projekti eesmärk on koguda summa, et trükkida Eesti lastele vahvate ja värviliste illustratsioonidega lasteraamat „Hambavaras ja Kuulaps“.

Raamatu kirjutamiseks sain inspiratsiooni nii enda kui oma vendade lapsepõlveelust ning oma vennalaste tegemisest. Samuti on lugusid fantaasiamaailmast. Raamatus tegutsevad näiteks Hambavaras, Une-Mati, Perakiin, Kohvitante ja Kuulaps. Raamat on sobilik õhtuti unejuttudeks, kas siis ettelugemiseks või iseseisvaks avastamiseks. Detailirohked ja kirevad pildid sisaldavad tihti juba eelnevalt kuuldud tegelasi, nii on avastamisrõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Fantastilised, detailirohked ja värvilised pildid joonistab kunstnik Mirjam Laater, kellega kohtusin samuti Hollandis ja siin sai alguse meie sõprus ning koostöö. Raamatu kujundaja on pikaajalise kogemusega Sirli Siniväli, keeletoimetajaks on Killu Paldrok. Raamatu trükkimine toimub trükikojas Greif.

Mina ja Mirjam oleme tänulikud igaühele, kes meie projektile hoogu juurde annavad, et tulemuseks oleks üks vahva lasteraamat. Omalt poolt kingin igale toetajale tänutäheks kas raamatu illustratsioonidega postkaardid, trükitava raamatu koos pühendusega, kunstniku autogrammiga väljatrüki või unikaalse ja imeilusa maarjakasest käsitööna valmistatud, nimelise pastapliiatsi kinkekarbis firmalt 2kangaroos.com (vt täpsemalt auhindade loetelust).

Kõvade kaantega lasteraamat „Hambavaras ja Kuulaps“ on trükisoojana oodata augusti alguseks. Kõigile toetajatele saadan auhinnad posti teel või toon need ise kohale.

Tänan teid!

  • 44 поддержавших
  • 683€собрано от запланированных 2900€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 26.May.2015

Related projects

Аманда и вирус

  • 10%собрано
  • 310€поддержано
  • 24 дней осталось

Роман-сказка «Подземная Башня»

  • 90%собрано
  • 1795€поддержано
  • 11 дней осталось