;

Lasteraamat „ Jaaniussikesed, lähme!“ Пользователь  Liina Ellik проект в категории Печать

 Tere!

Olen Liina Ellik, lasteaiaõpetaja 1993. aastast. Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikakooli. Juba neljandat aastat olen aga lasteaiatööst eemal ja tegelen oma suure unistuse elluviimisega- kirjutan lastele raamatuid. Täpsemalt hakkasin sellega tõsisemalt tegelema alles selle aasta alguses. Meie peres kasvab kolm last, neist noorim on 2-aastane.

Oma esimese raamatu „ Hiir Sennimeri seiklused maakodus“, andsin välja käesoleva aasta kevadel. Pere noorim laps oli mõlema raamatu valmimisel piltide vaatlemise juures ja andis illustraator Olivia Lipartiale läbi minu head ja vajalikku tagasisidet. Olen väga rõõmus, et teeme endiselt head koostööd sama meeskonnaga, kelle suure loomingulise panusega valmis ka raamat hiirekesest.

Lasteraamatu „ Jaaniussikesed, lähme!“ idee ja peategelased pärinevad lasteaiast, kus kunagi töötasin. Seal kandsid rühmad erinevate putukate nimesid. Jaaniussikeste rühmas käibki praegu mu noorim lapseke. Õpetlik sõnum on mõnevõrra seotudki lasteaiaga, sealsete toredate õppekäikudega. Läbi sellise loomingu olen kogu aeg rõõmsate, elevil ja särasilmsete lastega seotud. Ja see teebki mind õnnelikuks.

Raamatu eesmärgiks on olla sinasõber looduse- ja kõige selle juurde kuuluvaga. Rohkem ma sisust edasi ei räägiks, siis saavad väikesed lugejad-kuulajad ise putukatega koos põnevust otsima minna. Raamatus olevate fototaustade autoriks on samuti Olivia. Kohe- kohe on viimased pildid ka valmimas. Kõik, mille soovin lastele edasi anda on tehtud sooja südame ja hella hingega. Lapsed on loomult siirad ja vahetud. Just see panebki mu südame kiiremini tuksuma ja hinge laulma.

Et raamat saaks peagi ilmuda, oleks vaja trükkimise toetust- 900 eurot. Raamat tuleb pehmekaaneline ja ilus värviline. Tänu Teile, head toetajad, saavad lapsed kaasa elada jaaniussikeste imelisele jalutuskäigule!

 

 

 

  • 43 поддержавших
  • 952€собрано от запланированных 900€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Sep.2013

Related projects

Lasteraamat "Kõndides katustel"

  • 80%собрано
  • 1596€поддержано
  • 9 дней осталось