;

Lasteraamat „Soolikarohu Eva ja Mägede Hugo“Пользователь  jarvajanne проект в категории Печать

Tere! Olen Janne Järva. Minu Hooandja projekti eesmärk on koguda summa, mille abil trükitakse värviliste illustratsioonidega lasteraamat „Soolikarohu Eva ja Mägede Hugo“.

Raamatu tegevus toimub esialgu Eestimaal, seejärel läheb lugu edasi hoopis kaugemal, teisel pool maakera - Argentiinas. Tegelasteks on seitsetäpp lepatriinud (s.h Eva) ning paar ämblikku (Hugo ja salapärane must lesk Latrosiita), lisaks veel mõned eksootilisemat sorti kujud: koolibri Jako ja kaktus Rasmus. Eva ja Hugo juttudest võite leida parajalt põnevust, omajagu nalja ja näpuotsaga elutarkust, samuti pisut teadmisi imelise looduse kohta. See raamat pakub lugemisrõõmu või lihtsalt sirvimismõnu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kaunid pildid joonistab kunstnik Olivia Lipartia, kellega koostöös olen varem välja andnud lastele armsaks saanud raamatud: „Sõber on pärl“ (2012) ja „Pilliroo tänava lasteaed“ (2013). Soolikarohu raamatu kujunduses võite märgata sarnaseid jooni esimese Eesti Vabariigi ajal loodud lasteraamatutega, näiteks värvilahendused või tegelaste riietus. Kujundaja on pikaajalise kogemusega Lii Lensment, keeletoimetaja - Margaret Raidlepp.

Mina ja Soolikarohu seltskond oleme tänulikud igaühele, kes paneb õla alla selle raamatu trükikulude katmiseks. Omalt poolt kingin toetajale, kas raamatu tegelastega postkaardid, trükitava raamatu või lahedad raamitud pildid Soolikarohu toimekast rahvast (vt täpsemalt auhindade loetelust).

Soolikarohu Eva ja Mägede Hugo kaasahaaravaid seiklusi on võimalik lugeda kõvakaanelise raamatu värvilistelt lehekülgedelt alates novembrikuust. Toetajatele saadan auhinnad posti teel või toon need ise kohale hiljemalt selle aasta lõpuks.

Tänan teid!


 

Raamatu „Soolikarohu Eva ja Mägede Hugo“ tegelastega saate tutvuda siin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  • 84 поддержавших
  • 2824€собрано от запланированных 2800€

Успешный проект

Проект был поддержан 15.Oct.2013