;

Lauamäng „Riigimehed“Пользователь  Õ-Fraktsioon проект в категории Игра

Oleme loominguline kollektiiv Õ-Fraktsioon. Meie käe all on valminud mängufilm “Malev”, sketšisaade “Tujurikkuja” ja teleseriaal “Riigimehed“.

Nüüd on meil käsil uus projekt – hoogne lauamäng, mis nagu “Riigimeeste” teleseriaalgi on inspireeritud Eesti poliitikast. Seetõttu panime ka lauamängule igati väärika nime – lauamäng “Riigimehed”!

Lustlikus ja kogu perele sobivas lauamängus on kasutusel kõik Eesti tuntumad poliitskandaalid. Näiteks tuletame meelde, et kunagi toodeti üks piinlik kalafilm, rahvas saadeti seemneid sööma ning nii mõnigi poliitik on end tantsusaates lolliks teinud.


Mäng koosneb mängulauast, mängukaartidest, vürflist ja kuuest nupust. Neid ümbritseb karp.

Mängu eesmärk on lihtne – tõusta poliitilisel karjääriredelil teistest kõrgemale. Ise skandaale vältides ja teiste skandaale võimendades peavad mängijad jõudma täielikust nullist absoluutsesse tippu, kasutades vajadusel spetsiaalseid võimukaarte.


Meie eesmärk on see mäng valmis teha. Selleks palume aga Sinu annetust.

Toetades lauamängu “Riigimehed” loomist, saad selle esimeste seas kätte ning lisaks veel toredaid “Riigimeeste” seriaaliga seotud meeneid. Eduka projekti korral tahame mängu toimetada kõikide huviliste kätte juba enne jõule.

Kui Sulle meeldib toimetada Facebookis, siis võid liituda meie mängu uudisvooga ning saad oma uudisvoos näha kõiki arenguid, mis mänguga on seotud. Sealhulgas avaldame juba enne mängu ilmumist erinevaid skandaalikaarte ning tuletame meelde, millised skandaalid meie elu on vürtsitanud.

Tee endale, oma sõbrale või oma lemmikpoliitikule tore jõulukingitus ja toeta “Riigimeeste” mängu Hooandjas!

Lauamäng Riigimehed Facebookis: https://www.facebook.com/lauamangriigimehed

Catapult Films Facebookis: https://www.facebook.com/catapultfilms

Teleseriaaal Riigimehed Facebookis: https://www.facebook.com/riigimehed

 

 

 

 

 

 

  • 472 поддержавших
  • 10447€собрано от запланированных 5000€

Успешный проект

Проект был поддержан 18.Dec.2013