;

LBRNT19Пользователь  Rait Sohkin проект в категории Музыка

LBRNT19 on jätk eelmisel aastal väga menukaks osutunud LBRNT100 nimelisele levimuusikaõhtule, mida peetakse selgi korral traditsioonilises toimumiskohas – Vana-Vigalas – ja traditsioonilisel toimumisajal – päev enne (27.06.19) Eesti suurimat metal-festivali Hard Rock Laagrit. Viljeletavateks stiilideks on olnud valdavalt punk ja lihtsakoeline rock n roll.

Kontsert on toredaks nostalgia-padruniks kõikidele neile, kes 90-date lõpupoole peol harrastasid käia (ja me ei pea siinkohal diskosid silmas ;), sai ju LBRNT alguse juba 20 aastat tagasi. Sama stagnatsioonihõnguga võimlainterjöör, hoolikalt valitud bändid ning seltskond, keda mäletad tõenäoliselt juba põhikoolist. See on pidu, kus kedagi ei huvita mis sul seljas või jalas.

Üritust korraldavad kohaliku taustaga muusikaentusiastid, kes varasematel aastatel mõnel harval korral ka ise pilli kätte võtnud on. Meie ideeks on olnud läbi aastate riskivaba kontserdi korraldamine. Kui artist ja korraldaja ei pea muretsema rahalise poole pärast, võimaldab see keskenduda sajaprotsendiliselt kunstilisele tegevusele.

Aastate jooksul on LBRNTi lavalaudatel rokkinud mitmed Eesti suuremad ja väiksemad tegijad – Psychoterror, Kurjam, J.M.K.E, Sibyl Vane, Punkentsefaliit, Pööloy Gläänz, Belka, Square jpt. Selgi aastal koguneb meie lavale plejaad rõõmsaid levimuusikuid, kelle puhul ei saa rääkida kitsast žanritunnetusest ja päritolust. Bändide kohta saate jooksvat infot meie Facebooki lehel.

"Meie kontsert on silma paistnud oma üüratu külastajate, esinejate- ja VIP-külaliste sõbralikkusega. Kohal on tipptasemel hobikokad, silmamoondajad ja kehaväänajad. Seiklushuvilistele külastajatele pakuvad oma kiirreageerimisvõimekusega tuge Politsei- ja Piirivalveamet, Rapla Haigla EMO Märjamaa kiirabibrigaad ja Päästeamet."
 

Lugupidamisega

Soku-onu, Aifo-onu, Intsu-onu ja Oti-onu (Teedu- ja Riku-onu tervitavad ka)
 

NB! Toetades kümne või enam euroga, osaled ka loterii-allegriis, kus kaks õnnelikku saavad endale Hard Rock Laager 2019 kahe päeva passi!
 

PS! Kogutud annetused lähevad 100% kontserdi korraldusfondi. Esmajärjekorras tasume bändide honorarid, helitehnika rendi, lava- ja teenindava personali kulud.
 

  • 54 поддержавших
  • 2757€собрано от запланированных 2675€

Успешный проект

Проект был поддержан 22.May.2019