;

Lipp Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaksПользователь  Valtrik Pihl проект в категории EV100

Tere kaasmaalased,
 
Eesti riik tähistab kahe aasta pärast oma 100. sünnipäeva. Sellega seoses tekkis mul üks plaan – või esialgu vaid unistus – mida ma olen nüüd juba aastaid ka teostanud.
 
Nimelt soovin Eesti Vabariigile, riigile ja tema rahvale, 100. sünnipäevaks kinkida käsitsi kootud Eesti lipu. Selle lipu suuruseks saab olema 16x10 meetrit, milleks kulub kokku ligikaudu 3000 töötundi ja 138 kilomeetrit lõnga. Nii palju lõnga maksab ligi 4000 eurot.
 
Kui see lipp Eesti sajandaks sünnipäevaks valmib, esitan ta Guinessi rekordite raamatu kandidaadiks kui maailma suurim käsitsi kootud lipp. Seejärel viin ta rahvale vaatamiseks Eesti Rahva Muuseumisse.
 
Minu suurimaks sooviks ja unistuseks on selle projekti juures ennekõike see, et see lipp kuuluks kõigile, kes selle lipu valmimist toetavad.
 
Ma soovin, et iga toetaja saaks kauges tulevikus jalutada Eesti Rahva Muuseumis ja näidata oma lastelastele seda hiiglama suurt käsitsi kootud Eesti lippu ja öelda, et ka mina olen selle valmimisse panustanud. 
 
Mingi osa sellest lipust, vastavalt toetusele, saab kuuluma igale aitajale. Iga toetaja nimi kantakse Eesti Rahva Muuseumisse, lipu ametliku dokumenti.
 
Ole hea, toeta seda projekti ja kirjuta enda või oma ettevõtte nimi igaveseks Eesti rahva ajalukku!
  • 104 поддержавших
  • 4189€собрано от запланированных 4000€

Успешный проект

Проект был поддержан 25.Apr.2016