;

Lucky Laika kalender ja märkmikudПользователь  LSB OÜ (Lucky Laika) проект в категории Дизайн

Meie oleme Olivia ja Tarieli. Tegutseme neljandat aastat Lucky Laika nime all. Toodame Olivia joonistatud piltidega postkaarte, ehteid, rinnamärke, pilte, nagisid ja kellasid. Meie tegemistega saad tutvuda siin.

Igal aastal oleme lisanud oma tootevalikusse mõne uue asja. Selle aastanumbri sisse tahaks veel ära mahutada kaks uut toodet: kalender ja märkmikud. Need tulevad meie populaarseima sarja – „Vanasõnad“ – piltidega. Selles sarjas illustreerib iga pilt mõnda vanasõna.

Seinakalender on suurepärane jõulukink. Selle teeb eriliseks kuude arv – kui tavaliselt on kalendris 12 kuud, siis meie kalendrit saad keerata 24 korda. Selle kalendri kaante vahele mahuvad aastad 2016 ja 2017, iga kuu kohta üks vanasõnade sarja pilt. Kalender tuleb A3 mõõdus.

Märkmikutes on 64 lehekülge, nad on klamberköites ja eeldatavasti 8x13 cm suuruses (täpne suurus pole veel paigas), pole liiga paksud ja suured, mahuvad ilusasti taskusse või kotti. Esikaanel vanasõnade sarja pilt.

Kui sulle meeldib meie looming, siis anna palun hoogu meie uutele tootegruppidele ja kingituseks võid valida nii kalendreid, märkmikke kui ka teisi meie tooteid.

Kõik kingitused saadame (Smartpost, Omniva) hiljemalt 15. detsembriks 2015. Nii võid kindel olla, et kui plaanid jõuludeks lähedastele meie asju kinkida, siis jõuavad need ilusasti kohale õigeks ajaks. Saatmiskulud on arvestatud toetuse hinna sisse.

Märkmikud tulevad nelja erineva pildiga (kingituse puhul saad ise valida, millise pildiga märkmikku soovid).

Kalendrisse tulevad need 24 pilti. 

Postkaarte vanasõnadega on kokku juba 32 tükki. Saad ise valida, milliseid neist soovid kingituseks saada. 

Meil on valikus 31 nagi. Saad ise valida, milliseid nagisid soovid kingituseks saada.

300-eurose toetuse puhul saad lisaks muudele toodetele kingiks ka suure lõuendi. See 90x60 cm lõuend näeb tõesti efektne välja! Saad ise valida, millise vanasõna pildiga lõuendit soovid.

  • 102 поддержавших
  • 1747.99€собрано от запланированных 1500€

Успешный проект

Проект был поддержан 17.Nov.2015

Related projects

Производство натурального мыла и косметики SOIHA в Олуствере

  • 64%собрано
  • 573€поддержано
  • 24 дней осталось