;

Lucky Laika postkaartide juubelikollektsioonПользователь  LSB OÜ (Lucky Laika) проект в категории Печать

Kodumaine disainibränd Lucky Laika tähistab peagi 13. sünnipäeva. Selle aja vältel on kunstnik Olivia Lipartia joonistanud pereettevõtte populaarseima sarja "Vanasõnad" 150 illustratsiooni.

Tahame tähistada neid ilusaid numbreid ja pakkuda oma fännidele midagi erilist. Üks meie esimesi tooteid oli postkaart. See on ühtlasi Lucky Laika populaarseim toode ja eriline meile ka selle poolest, et armastame ise postkaarte.

Anname välja kaheksa uut vanasõnade sarja postkaarti ning lisaks teeme kaks erilist postkaarti, mis ei tule pärast kampaaniat kunagi müüki. Üks nendest on kummardus Olivia setu juurtele ja tuleb setukeelne. Hooandjal on võimalik valida ka kingitus, mis sisaldab Olivia käsitsi maalitud akvarellvisandit. Miniatuuri suurus on umbes 14x16 cm. Kingituste kogused on piiratud.

Tähistamaks vanasõnade sarja populaarsust soovime pakkuda postkaarte oma fännidele eriti soodsa hinnaga. 100 postkaardi tavahind on 100 eurot, hooandjatele vaid 40 eurot!
 


 

Kingitused saadame välja hiljemalt 1. juulil 2024.

Kingituste postikulud katame ise, saadame Itella ja Omniva pakiautomaatidesse.
 


 

Kõige kallima kingituse eest saad illustratsiooni oma lemmikloomast. See on fantastiline kink, kui soovid jäädvustada oma neljajalgset sõpra või sulle kuidagi teisiti tähtsat looma originaalsel moel! Saad digitaalse illustratsiooni ning 45x30 cm lõuendi. Pildi autori- ja kommertsõigused jäävad Lucky Laikale. Siin on valik loomi, mida Olivia on eritellimusel joonistanud:
 


 

Tutvu meie toodetega Lucky Laika kodulehel ning jälgi meie tegevusi Facebookis ja Instagramis.