;

Podcast "Maailm Läbi Noorte Silmade"Пользователь  Gerrit Lehe проект в категории Meedia

Hea hooandja!

Meie oleme kolm noort - Gerrit, Karola ja Laurete. Soovivme alustada podcastiga, mis võib muuta nii mõnegi noore elu. "Maailm Läbi Noorte Silmade" on podcast, milles räägime noorte vaimsest tervisest, seda mõjutavatest teguritest ja vaimse tervise toetamisest. Saate teemad on suunatud nii noortele kui ka lapsevanematele, kes tunnevad huvi, kuidas oleme ise sarnastes olukordades toime tulnud ja kuulata mitmete tuntud avaliku elu tegelaste läbielamisi, kogemusi ja nõuandeid.
 

Mis on podcasti "Maailm Läbi Noorte Silmade" eesmärk?

Meie podcasti eesmärk on aidata võimalikult paljusid noori 2022. aastal ja vähendada nii mentaalseid kui ka füüsilisi enesevigastusi nii palju kui võimalik. Räägime erinevatest teemadest läbi meie endi, noorte silmade.

Tihtipeale, oleme isegi ennast leidnud olukorrast, kus täiskasvanud lahkavad sarnaseid teemasid, kuid ei jõua nii efektiivselt noorteni. Noored otsivad infot Googlest ja sotsiaalmeediast, sageli aga ei jõuta õige infoni, et saada vajalikku abi või tuge. Sellepärast soovimegi anda meie enda panuse, et tõsta noorte teadlikkust vaimse tervise teemadel.
 

Mida plaanime teha podcasti esimese hooaja raames?

Meil on plaanitud 14 podcasti osa, mis hõlmaksid teemasid nagu depressioon, küberkiusamine, koolistress, toitumishäired, asjad millest noored ei räägi vanematele ja paljud teised probleemid, millega noored kokku puutuvad ning millega seoses tunnevad ennast üksikuna.

Esimene podcasti osa tuli välja 1. veebruar ning on saadaval youtube's video kujul ja samuti mitmetel podcasti platvormidel nagu Spotify, Apple Podcasts, jpt.
 


 


 

Mida plaanime teha podcasti esimese hooaja raames?

Oleme sponsorite toel saanud väikeses mahus finantstuge, et salvestada esimesed podcastid, kuid eesmärgi saavutamiseks vajaksime pisut hoogu juurde. Hooandja toetus läheb podcasti valmimisega seonduvate kulude katteks, milleks on stuudio rent, salvestamine, heli ja pildi montaaž, brändi kuvandamine ning turundus. Noorteni jõudmiseks teeme koostööd omavalitsustega, haridustöötajatega, sotsiaalmeedias tuntud suunamudijatega ja sponsoritega, kes on oma võrgustikes lubanud antud algatust jagada loosimängude abil.

Kui oleme oma tegevusega saanud aidata kas või ühte noort oleme oma eesmärgi täitnud – ambitsioon on selgelt suurem!

Vaata kindlasti ka meie Instagrami kontot "Maailm läbi noorte silmade"
 


 

Hooandmise summas 5-25 eurot toimetame hea hooandjani läbi sotsiaalmeedia või e-maili (vastavalt kingituse sisule). Hooandmise vahemikus 100-300 eurot kingituse kättetoimetamiseks võtame hea hooandjaga ühendust e-maili teel.

Teie abiga on võimalus ellu kutsuda noortelt-noortele podcasti sari, mille sarnast Eestis teist ei ole ja mille keskmeks on ühiskonnas koroonakriisis kannatada saanud kõige haavatavam sihtgrupp – noored.

Teie abiga saame oma eesmärgi ellu viia!
 

Related projects

Аудиокнига "Байки из-за барной стойки"

  • 22%собрано
  • 210€поддержано
  • 42 дней осталось